Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Дентальні рентгенівські апарати


У жодній галузі медицини неможливо розраховувати на позитивний результат лікування без достовірної діагностики. У стоматології точну діагностику захворювань зубів забезпечує стоматологічний рентген - незамінний метод діагностики в стоматологічній практиці. Він є універсальним, і найчастіше в дослідженні твердих тканин зуба стоматолог використовує саме дентальний рентген. При оснащенні стоматології будь-якого формату (клініки, кабінету) в числі іншого обов'язкового обладнання необхідно замовити дентальний рентгенівський апарат.

Дентальні рентгенівські апарати: види і характеристики

Вибір стоматологічного рентген обладнання сьогодні не обмежується декількома моделями. Крім прицільного рентгена сучасні стоматології оснащені дентальним рентген обладнанням, комп'ютерними томографами.

Сучасні дентальні рентгенівські апарати відрізняються:

 • Функціональними характеристиками;
 • Інформативністю;
 • Призначенням відповідно до умов експлуатації.

Від того, які робочі параметри має апарат рентгенівський дентальний, залежить швидкість проведення обстеження, область, доступна для візуалізації, якість зображення. Чим вище якість рентген знімка, тим більш достовірну інформацію про стан зубів отримує лікар, тим вище ефективність лікування. Від функціоналу і робочих характеристик обладнання залежить також ціна на дентальний рентгенівський апарат.

Серед різновидів рентген обладнання, найбільш зручним у використанні, інформативним і універсальним є візіограф - цифровий апарат, що дозволяє швидко робити діагностику захворювань зубів без плівки, з мінімальним випромінюванням, максимально високою точністю зображення.

Переваги комп'ютерної рентген діагностики:

 • Точність і достовірність інформації;
 • Діагностика навіть незначних змін в твердих тканинах зубів, швидка діагностика карієсу на будь-якій стадії і його ускладнень;
 • Зручність роботи зі знімками - на відміну від плівкових знімків, результат цифрового рентгенографічного дослідження зберігається в комп'ютері, відображається на екрані, його можна збільшувати і таким чином побачити всі деталі, приховані патології;
 • Наочність - виведені на монітор комп'ютера результати лікар може продемонструвати пацієнтові, пояснити характер проблеми і суть лікування;
 • Низький рівень випромінювання, що робить стоматологічний рентген безпечним для пацієнта і фахівця, який проводить діагностику.

Як вибрати апарат рентгенівський дентальний?

Щоб вибрати і купити цифровий дентальний рентгенівський апарат, необхідно визначитися з потребами стоматології - врахувати кількість працюючих кабінетів і особливості їх облаштування, потік пацієнтів, спектр послуг, що надаються, ергономіку і функціонал самого апарату.

За принципом роботи дентальні рентгени бувають:

 • Провідні - оснащені кабелем, який з'єднує їх з комп'ютером, і внутрішньоротовим датчиком товщиною 6-8 мм
 • Бездротові - мають гнучкий компактний датчик з бездротовою системою передачі даних, є найбільш комфортними і найменш травматичними інструментами дослідження для пацієнтів.

За способом експлуатації в стоматології використовують рентген:

 • Стаціонарний - встановлений і постійно працює в одному стом кабінеті;
 • Портативний - пересувний апарат, який може обслуговувати кілька кабінетів.

У свою чергу стаціонарне обладнання відрізняється способом установки, наприклад, є апарат дентальний рентгенівський настінний, стельове обладнання (з кріпленням на стелі над стоматологічної установкою). Моделі з стельовим кріпленням зручні тим, що не займають корисний простір кабінету, знаходяться завжди під рукою у лікаря.

Де купити дентальний рентгенівський апарат?

Професійне обладнання для стоматологічних кабінетів, клінік, зуботехнічних лабораторій від лідера серед виробників стом і медтехніки Dentsply Sirona ви знайдете в каталозі інтернет-магазину Bauer's Dental Store. Тут ви можете вибрати і замовити апарат дентальний рентгенівський за найкращою ціною в Україні з гарантією від виробника, високоякісні ендодонтичні інструменти, обладнання для стерилізації інструментів.

Крім обладнання для стоматології компанія пропонує широкий вибір якісної стоматологічної продукції для пацієнтів - зубні пасти, прилади для чищення зубів і ін. Доставка стоматологічного обладнання по Україні безкоштовна.