Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Комплектуючі до іригаторів


Іригатори - прилади для проведення гігієнічних процедур в порожнині рота, що полегшують видалення залишків їжі та нальоту з поверхні зубів, тканин. Незамінні при наявності штучних конструкцій, брекетів, імплантатів. Основне завдання іригаторів - профілактика утворення карієсу, зубного каменю і хвороб м'яких тканин.

У нашому інтернет-магазині широко представлені стаціонарні і портативні (переносні, дорожні) іррігатори. Тут же ви зможете купити запчастини на іригатор, а щоб ваш вибір був усвідомленим, розглянемо принцип дії і конструкцію приладу докладніше.

Іригатор складається з наступних основних елементів:

 • гідравлічного насоса;
 • резервуара для рідини;
 • ручки зі шлангом;
 • насадки.

При включенні приладу гидронасос починає подачу рідини з резервуара до насадки. Для комфортного проведення процедури передбачено регулювання рівня тиску. Залежно від моделі, подача рідини виконується безперервно, пульсуючим потоком або аерірованной струменем. У комплект входять змінні насадки, які дозволяють проводити гігієнічні та лікувально-профілактичні процедури (видалення залишків їжі та нальоту з зубної емалі, мови, масаж ясен).

Запчастини на іригатор: основні види

Запасні частини та комплектуючі для іригаторів можуть знадобитися для підвищення функціональності приладу або в разі їх механічного пошкодження, зносу, виходу з ладу.

Основні види запчастин:

 • Резервуари для іригаторів (запасні ємності для приладів, в тому числі зі збільшеним об'ємом).
 • Змінні ручки для іригаторів.
 • Шланги для іригаторів (дозволяють користуватися іригатором в будь-якому зручному місці - фіксуються на резервуарах з рідиною).
 • Фільтри для кранів (призначені для фільтрації води, яка подається в іригатор).
 • Насадки (широкий набір насадок, які використовуються для гігієнічних і лікувально-профілактичних цілей, що підвищують функціональність приладу).
 • Футляри для насадок (створюють умови для безпечного зберігання насадок іригаторів, запобігають їх контакт з потенційно небезпечним середовищем, пошкодження).
 • Дезінфектори для змінних насадок (спеціальні контейнери для знезараження насадок за допомогою УФ-випромінювання, з живленням від мережевих адаптерів і USB-інтерфейсів).
 • Зарядні пристрої для іригаторів (призначені для заряду акумуляторних батарей в портативних іригатором).

Де купити запчастини на іригатор для порожнини рота?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store реалізує обладнання та матеріали для стоматології - ви отримуєте можливість купити все необхідне для вашого стоматологічного кабінету або клініки в одному місці. Ми продаємо товари, які використовуються не тільки для лікування, але і для профілактики, включаючи стаціонарні і мобільні (компактні, кишенькові) іррігатори, а також запчастини для них. В каталозі сайту представлено детальний опис, можна дізнатися, скільки коштують комплектуючі, замовити товар. Запчастини на іригатор в Україні можна купити з доставкою в будь-який регіон, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя (безкоштовно при сумі замовлення від 500 грн.).

Товар додано до списку бажань