Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стоматологічні витратні матеріали


Стоматологічні витратні матеріали - це кошти, призначені для забезпечення комфортних, безпечних умов праці для лікаря стоматолога і його пацієнта. Матеріали - це допоміжні, але не другорядні за значенням матеріали, тому в кожній стоматології вони завжди повинні бути в наявності.

Які стоматологічні витратні матеріали необхідно купити?

Витратні матеріали для стоматології діляться на 2 типи за способом їх використання:

  • одноразові;
  • багаторазові.

До одноразових расходників відносяться:

  • Медичні рукавички. Так як робота стоматолога вимагає високої точності і акуратності, рукавички повинні бути дуже еластичними, що не слизькими, що не обмежують рухів лікаря. Для проведення стоматологічних процедур ідеально підходять нітрилові і латексні рукавички.
  • Медичні маски - необхідні для захисту особи стоматолога від попадання на шкіру і в дихальні шляхи зубної пилу, від травмування осколками дентину під час обробки зубів.
  • Одноразовий одяг (комбінезони, нарукавники, халати) - призначена для захисту одягу лікаря і пацієнта від попадання рідин в ході проведення стоматологічних операцій.
  • Серветки для дезінфекції та стерилізації робочих поверхонь.
  • Бахіли - вироби, що дозволяють підтримувати в стоматологічному кабінеті чистоту і стерильність.
  • Ватні валики - пристосування, які перешкоджають накопиченню слини навколо робочої зони під час реставрації.
  • Роторозширювачі - індивідуальні засоби, які безболісно для пацієнта і легко забезпечують лікаря доступ до потрібної ділянки ротової порожнини.

Багаторазові витратні матеріали для стоматології:

  • Скляні чаші - витратні, які забезпечують зручність і безпеку при підготовці і застосуванні пломбувальних сумішей і інших активованих фракцій. Чи не вбирають запахи, стійкі до ударів, легко очищаються.

Де придбати витратні матеріали для стоматології оптом за низькою ціною?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store спеціалізується на продажу в Україні оснащення для стоматології. У нас на сайті ви знайдете всі необхідні стоматологічні витратні матеріали в асортименті. Це високоякісні стоматологічні та медичні товари з гарантією від виробника за найвигіднішою ціною. Скільки коштує витратний матеріал оптом, в роздріб, його характеристики, особливості застосування дивіться в каталозі Bauer's Dental Store.

У нас в магазині ви можете замовити і дешево придбати будь-які витратні матеріали для стоматології, для лікарень, лабораторій в роздріб і оптом з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста).

Товар додано до списку бажань