Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Ясенні стоматологічні тримери


Тример стоматологічний - це інструмент, який використовують в стоматології для проведення операцій на м'яких тканинах, слизової оболонки ротової порожнини. Він відноситься до категорії інструментів, призначених для стоматологічної хірургії, і може бути використаний замість електричного або лазерного скальпеля. Тример для зубів ефективний, наприклад, в лікуванні пацієнтів, яким протипоказано лікування електроскальпель.

Ясенний триммер: характеристики і сфера застосування

Даний інструмент не потребує доукомплектації. Він призначений для турбінного наконечника. Матеріал робочої частини інструменту - кераміка, що для пацієнтів є позитивним психологічним фактором.

Тример стоматологічний Tissue Trimmer інноваційної розробки ефективний при роботі в вузькому межзубном просторі, в порожнинах великої глибини, а також при виконанні глибоких розрізів.

За допомогою ясеневого триммера здійснюються такі маніпуляції:

  • відсікання папілярних утворень, ясенних сосочків;
  • розтин зубів, які самостійно не можуть прорізатися;
  • препарування інтраоссальних (не інтегровані в кістку) імплантатів;
  • подовження краю ясен при роботі з глибоким карієсом на шийці зуба класу V.

За допомогою стоматологічного триммера можна зменшити або запобігти кровотечу. З його допомогою виконуються малоінвазивні розрізи, при яких виключається некроз тканин. Самі тканини після операції швидко і ефективно відновлюються. Навіть відсічені ділянки пародонту знову приживаються.

Де купити триммер для зубів?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store реалізує в Україні високоякісне обладнання та витратні матеріали для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Тример стоматологічний ясенний в комплекті з 2 штук представлений на сайті магазина Bauer's Dental Store. Скільки коштує набір керамічних триммеров Tissue Trimmer? Вартість інструментів для стоматології, характеристики, особливості застосування дивіться в каталозі Bauer's Dental Store. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста). Доставку магазин робить безкоштовно при вартості замовлення від 500 грн.

Товар додано до списку бажань