Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Візіографи


Сучасне діагностичне обладнання повинно відповідати двом основним критеріям - безпека для пацієнта і інформативність для лікаря. Тому стоматологічний візіограф набув поширення завдяки якості знімків, точним датчикам, зображень, які практично моментально з'являються на плівці або моніторі.

Завдяки впровадженню цифрових технологій подібне обладнання сьогодні активно використовується в багатьох стоматологічних клініках і кабінетах. Згідно визначення, візіографи стоматологічні - це інноваційні аналоги звичних рентген апаратів. У них зображення фіксується на матриці спеціального датчика, а знімок виводиться відразу на комп'ютер. Таким чином, лікар не витрачає час на прояв плівки, а пацієнт отримує набагато меншу дозу радіаційного опромінення, ніж при впливі дентального рентгенівського апарату при класичному рентгенівському дослідженні.

Як працює стоматологічний візіограф

Візіографами називають компактний датчик, за допомогою якого проводиться захоплення зображення. Однак, для коректної роботи і отримання інформації стоматолога потрібно:

 • Рентген установка;
 • Сенсор - провідний або бездротової;
 • Персональний комп'ютер або ноутбук.

За допомогою визиографа лікар отримує чітке і деталізоване зображення миттєво. Без рентген-апарату подібне обладнання працювати не буде.

Що потрібно зробити:

 1. Підключити сенсор до системи.
 2. Розмістити його в ротовій порожнині пацієнта. Провідний датчик відразу прикладають до області, де виявлено патологію. Бездротовий попередньо поміщають в спеціальний сканер, а потім теж прикладають до зуба.
 3. Безпосередньо зробити знімок.

Таким чином, купити візіограф потрібно, щоб працювати з вищевикладеного принципом - швидко, якісно, ​​безпечно. Адже отримане зображення виводиться на монітор, можна відразу побачити проблему, а також зберегти дані для архіву.

Особливості радіовізіографа перед плівкою

Якщо є бажання надавати якісні послуги і йти в ногу з часом, то слід купити візіограф в Україні і встановити його в зубний кабінет.

На відміну від класичного рентгена, радіовізіограф має ряд переваг:

 • Мінімальна доза опромінення - для знімка датчику потрібно всього 2-3 мкЗв, тоді як класичний рентген використовує 10-15 мкЗв;
 • Знімки високої якості - лікар може збільшити будь-яку ділянку без критичних втрат якості;
 • Миттєве отримання інформації - не потрібно витрачати час на прояв плівки в лабораторії;
 • Легкий доступ до інформації - стоматолог може швидко відшукати будь-який знімок з раніше зроблених, щоб відстежити процес лікування пацієнта або динаміку розвитку патології.

Ще одна причина купити радіовізіограф дентальний - компактність. Його можна розмістити навіть в невеликій стоматкабінеті.

Додатково, зображення можуть підлягати редагуванню. Доктор може накладати на готовий знімок фільтри, щоб виділити окремі ділянки і поліпшити їх видимість.

Крім цього, лікар може друкувати фотографії, зроблені на стоматологічний радіовізіограф по електронній пошті, щоб отримати консультацію колеги в найкоротші терміни.

Базові характеристики апаратів: на що звернути увагу

Коли мова заходить про інноваційні стоматологічні інструменти, то важливо звертати увагу на їх призначення і виконання своїх функцій. На відміну від зонда стоматологічного, візіографи влаштовані куди складніше. Тому важливо враховувати:

 1. Дозвіл знімків. Звертайте увагу на значення фактичного дозволу знімків.
 2. Розмір знімків. Фізичний розмір знімків більшості візіографів дозволяє зняти 2-3 зуба і становить 20 см на 30 см. Є моделі датчиків з більш широкою активною зоною, за допомогою яких можна робити прикусні і періапікальні знімки.
 3. Програмне забезпечення. Вибирайте інтерфейс, з яким вам буде зручно працювати.
 4. Кріплення. Звертайте увагу на моделі з закругленими краями - вони здатні витримувати великі навантаження в порівнянні зі стандартними датчиками.

Отже, перш ніж замовити візіограф, необхідно врахувати всі деталі і характеристики, щоб зробити вірний вибір.

Де купити радіовізіограф в Україні?

Інтернет-магазин Bauer's Medical пропонує вам великий асортимент обладнання та препаратів для стоматологічних клінік, кабінетів і лабораторій. Це і витратні матеріали, і пасти полірувальні, і більш серйозні інструменти.

Ціна на стоматологічний радіовізіограф в нашому інтернет-магазині відповідає якості обладнання і, при цьому, приємна для більшості покупців. Ви можете ознайомиться з характеристиками товарів та їх вартістю в каталозі. Здійснюємо доставку оптом і в роздріб, по всій Україні: у Дніпро, Київ, Запоріжжя, Харків та інші міста.