Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Люксатори


Люксатор хірургічний по конфігурації нагадує стоматологічний елеватор, проте це два різних за своїми функціями інструменту. Люксатор відрізняється формою робочої частини. У цього інструменту немає щічки з жолобком, а робочий елемент тонкий, загострений на кінці. З огляду на особливу будову, люксатор хірургічний не призначений для викручування зубного кореня за принципом елеватора (вивих кореня). З його допомогою можна тільки виконувати прямі ріжучі рухи уздовж кореневої поверхні з метою акуратного відділення периодонтальної зв'язки, а після поділу тканин - ледь помітні розгойдуючі рухи.

Як вибирати люксатори для видалення зубів?

Винаходом хірургічного люксатора сучасна стоматологія зобов'язана досвідченому стоматологу зі Швеції. Багаторічна практика послужила поштовхом до розробки інструменту, який би дозволив видаляти зуби, уникнувши серйозного травмування тканин.

Стоматологічний люксатор з тонким загостреним кінцем дозволяє дуже дбайливо розрізати мембрану і потім, за допомогою легкого натискання на альвеолярну кістку, звільнити зубниц корінь з лунки.

У хірургічній стоматології застосовуються люксатори двох типів:

  • прямі;
  • вигнуті.

Крім форми робочої частини, вони мають різний розмір. У люксаторах розмір наконечника коливається від 2,5 до 4 мм.

Купуючи люксатор стоматологічний, слід звернути увагу на такі критерії:

  • матеріал - враховуйте міцність металу, так як при видаленні зубів на робочу частину інструменту доводиться велике силове навантаження;
  • конфігурація і матеріал ручки - тримач повинен бути зручним для захоплення, з нековзною поверхнею, щоб зменшити навантаження на руку лікаря;
  • простота обслуговування (стерилізації, зберігання).

Де купити люксатор хірургічний для екстракції зубів?

В Україні найбільший постачальник інструментів, матеріалів і устаткування для стоматології кращих виробників в світі - Bauer's Dental Store в м. Дніпро (Дніпропетровськ). Це магазин, який був створений професіоналами для професіоналів. Він входить в компанію Bauer's Medical Group, а це одна з кращих в світі стоматологічних клінік, власна зуботехнічна лабораторія і освітній центр, де кращі стоматологи країни і закордонні колеги можуть пройти навчання, освоїти інноваційні технології та перейняти досвід у провідних фахівців зі світовим ім'ям в області сучасної стоматології.

У Bauer's Dental Store:

  • Ви можете замовити все для невеликого стоматологічного кабінету або великої стоматологічної клініки, весь перелік товарів, щоб налагодити процес виготовлення протезів, або сучасну зубну щітку для домашнього використання.
  • Всі товари, представлені в каталозі - сертифікована продукція відомих брендів.
  • Ціни більш ніж вигідні, враховуючи якість товарів і рівень послуг, що надаються.
  • Консультанти - справжні професіонали, які знають асортимент, розуміють призначення товару, готові відповісти на всі ваші запитання - від «скільки коштує» до «як це працює».
  • Доставка по Україні (Харків, Київ, Львів, Запоріжжя, Одеса та ін.). При покупці від 500 грн. - безкоштовно. У Дніпрі оперативна адресна доставка.