Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Мікроскопи стоматологічні


Більшість стоматологічних клінік використовують стоматологічні мікроскопи для виконання процедур, що вимагають високої точності. Мікроскопи застосовуються, як в терапевтичній, так і в хірургічній стоматології, незамінні при лікуванні зубних каналів і виконанні реставрацій. Прилад спрощує роботу лікаря і покращує якість лікування пацієнтів. В інтернет-магазині стоматологічного обладнання Bauer's Dental Store можна дентальний мікроскоп купити від провідних виробників.

Застосування операційного дентального мікроскопа

Операційний дентальний мікроскоп в стоматології застосовується в різних випадках - від лікування карієсу до установки імплантів. При першому діагнозі лікар, використовуючи мікроскоп з високою точністю, зможе препарувати тверді тканини зуба, видалити каріозний вогнище і встановити пломбу. Також, стоматологічні мікроскопи в Україні при лікуванні кіст і гранульом. будуть необхідні і при реставраційної роботи. Адже довговічного естетичного результату реставрації композитними матеріалами, коронками або вінірами можна домогтися тільки з використанням оптики.

Додатково, подібне обладнання буде потрібно:

  • Під час ендодонтичного лікування;
  • Для установки імплантів;

Зубні канали часто покручені і мають складну будову. Тому купити ендодонтичний мікроскоп просто необхідно, адже чистка та пломбування каналів має проводитися тільки з використанням оптичних приладів.

Сучасні протоколи імплантації припускають установку імпланта з мінімальною травматизацією м'яких тканин через мікророзріз.

Складним буде і лікування кіст, гранульом зуба. Такі новоутворення розвиваються внаслідок хронічного перебігу періодонтиту і частіше з'являються у верхівки кореня зуба. Таким чином, мікроскоп стоматологічний потрібно, щоб видалити їх і при цьому зберегти власний зуб пацієнта.

Сучасні клініки давно вибрали для себе щадні тактики лікування, які прийшли на заміну застарілих технологій. Детальна візуалізація роботи не тільки прискорює прийом пацієнтів, а й робить процес ефективним.

З огляду на затребуваність приладу в практиці, мікроскоп для стоматології потрібно вибирати сучасний і якісний, так як від його роботи залежить успіх лікування.

Поради щодо вибору ендодонтичного мікроскопа

Вартість обладнання залежить від технічної характеристики приладу. Фахівці радять звертати увагу на:

  • Якість освітлення;
  • Зручність використання;
  • Функції фото і відео зйомки;
  • Можливості індивідуальної настройки.

Не має значення, буде це покупка або лізинг стоматологічного обладнання, важливо детально вивчити кожну з характеристик.

У нових приладах частіше використовуються галоген, ксенон або світлодіод. Ксенон вважається найбільш потужним і оптимальним варіантом, якщо ви ведете зйомку в ході виконання маніпуляцій. LED - довговічний, бюджетний і яскравий джерело освітлення. Галоген вважається бюджетним, але вимагає частої заміни ламп.

Перед тим, як купити мікроскоп стоматологічний, варто оцінити показники комфорту роботи з ним. Адже виконання втручань під мікроскопом супроводжується значною статичним навантаженням, тому потрібно вибирати апарат, з яким вам буде зручно працювати.

Можливість фото- і відеозйомки. Для створення архіву клініки, збереження всіх зображень і демонстрації пацієнтові етапів лікування все частіше потрібно функція фото- і відеофіксації. Можна використовувати вбудовану систему або зовнішню камеру.

Додатково, ціна стоматологічного мікроскопа може залежати від зручності індивідуальних налаштувань. Стоматолог повинен мати можливість швидко і просто відрегулювати освітлення, налаштувати фокусний об'єктив, кут нахилу мікроскопа, кратність збільшення і інші параметри, необхідні для роботи.

Крім мікроскопа, лікар може використовувати штріпси стоматологічні, шліфувальні і фрезерні девайси.

Можна зробити висновок, що ціна формується виходячи з моделі, виробника, функціональності приладу. Однак це той тип обладнання, на якому небажано економити, так як використання неякісної оптики шкодить здоров'ю лікаря і негативно впливає на результат всього стоматологічного лікування. Тому і мікроскоп, і стоматологічна установка повинні бути сучасними та інноваційними.

Як купити стоматологічний мікроскоп в Україні?

Купити стоматологічний мікроскоп в Україні з гарантією від виробника можна в інтернет-магазині Bauer's Dental Store. Ми пропонуємо доступні ціни на широкий асортимент сертифікованих товарів для стоматологічних клінік та зуботехнічних лабораторій. Здійснюємо безкоштовну доставку в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя та інші регіони України.