Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зубні щітки


Щітки для зубів - незамінний виріб для комплексної гігієни ротової порожнини. Вдома, в подорожах, у відрядженнях щітка для зубів надійно захищає від карієсу, пародонтозу, хвороб ясен. За допомогою щітки і зубної пасти позбавляються від нальоту на поверхні зубів і мови, освіжають порожнину рота, виконують масаж м'яких тканин. Ефективність та безпечність гігієнічних процедур в цьому випадку, в великій мірі залежить саме від правильного вибору щітки.

Віддавайте перевагу виробам з м'якими щетинками - це дозволить уникнути травм ясенної тканини, швидкого стирання зубної емалі. Більш практичні вироби з синтетичними волокнами - на відміну від натуральних, вони не мають часу, тому патогенні мікроорганізми в них розмножуються менше.

Для збереження здоров'я порожнини рота важлива регулярна заміна щітки на нову. В процесі експлуатації на її поверхні залишаються і успішно розмножуються бактерії, результатом життєдіяльності яких є токсини, що роблять негативний вплив на тканини ротової порожнини, що підвищують ризик розвитку карієсу. Якщо людина дотримується правил гігієни, міняти зубну щітку слід не рідше одного разу на півроку. В іншому випадку вона підлягає заміні кожні три місяці.

Щітки для чищення зубів: види і характеристики

Основою класифікації зубних щіток є матеріал виготовлення щетинок. Найчастіше для цього використовують синтетичні волокна, наприклад, поліуретан, нейлон та ін. Щоб підвищити їх очищувальну здатність на поверхню кожного волокна наносять полімерне покриття з мікроворсинок. Таким чином, чистка проводиться не тільки кінчиками, але і бічними поверхнями щетинок.

Переваги синтетичних волокон:

 • в натуральних волокнах є багато часу і центральний канал, в яких імовірність розмноження бактерій значно зростає;
 • очищає здатність синтетичних щетинок істотно вище;
 • дезінфікувати щітки з синтетичними волокнами набагато простіше, ніж натуральні.

Виходячи зі ступеня жорсткості, виділяють наступні види щетинок:

 • Дуже м'які (extrasoft). Призначені для дітей у віці до 5 років і дорослих з чутливими м'якими тканинами і зубною емаллю.
 • М'які (soft). Рекомендовані вагітним і годуючим жінкам, дітям у віці від 5 до 12 років, при захворюванні на цукровий діабет, кровоточивості м'яких тканин.
 • Середньої жорсткості (medium). Найбільш затребувана категорія щіток, яка показана людям без захворювань ротової порожнини і зубів, дітям у віці від 12 років.
 • Жорсткі (hard). Рекомендовані для людей зі значними відкладеннями зубного каменю, що використовують брекети і ортодонтичні конструкції, мости.

З волокон щіток формуються пучки, які розміщуються на поверхні виробу паралельно, під кутом і т.д. Залежно від розташування виділяють щітки одно-, двох-, трьох- і багаторівневі. Щітки підбираються залежно від кількості пучків: дорослим підійдуть вироби з кількістю пучків від 40 до 45, а підліткам - щітки з 30-40 пучками.

Призначення щітки залежить від розташування пучків:

 • Гігієнічні. Використовуються рівні й прямі пучки волокон.
 • Профілактичні. Пучки можуть розташовуватися під різними кутами, формуватися з волокон різної довжини і жорсткості. Дуже часто на одній робочій поверхні використовується комбінація різних пучків.
 • Спеціального призначення. Ефективно видаляють наліт з різних ортодонтичних конструкцій, імплантатів. У цю ж категорію входять Монопучкова щітки, які добре очищають викривлені, скупчені зуби.

Ще одним критерієм вибору є тип шийки зубної щітки. Виділяють вироби з прямою, кутовий і гнучкою шийкою. Найбільш практичними і зручними є щітки з гнучкою шийкою.

Визначитися з вибором вам допоможуть нижченаведені рекомендації:

 • Оптимальна довжина робочої області вироби визначається досить просто - вона повинна охоплювати 2-2,5 зуба. Це дозволяє краще очищати жувальну групу зубів.
 • Довжина головки повинна бути не більше 30 мм - для дорослих, і від 18 до 25 мм - для дітей.
 • Щоб знизити ймовірність пошкодження м'яких тканин слід вибирати вироби з округлими формами.
 • Щоб зменшити тиск на тканини, зона з'єднання головки з ручкою повинна бути рухливою.
 • Ручка щітки повинна оснащуватися протівоскользящімі вставками, зручно лежати в руці, бути досить товстою.

Де купити щітки для чищення зубів?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store спеціалізується на продажу стоматологічного обладнання та витратних матеріалів. У нашому каталозі ви знайдете все для гігієни ротової порожнини, включаючи якісні оригінальні (брендові) зубні щітки (звичайні, електричні, звукові) різної твердості (дуже м'які, м'які, середньої жорсткості, жорсткі), в тому числі набори щіток різних кольорів. Дізнатися докладніше про те, скільки коштує зубна щітка, її характеристиках, замовити товар можна в каталозі сайту. Купити зубні щітки в Україні можна з доставкою в будь-яке місто, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя і т.д. (Безкоштовна доставка при сумі замовлення від 500 грн.).