Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Діагностичні стоматологічні інструменти


Інструменти для діагностики

 

Якість подальшого лікування ротової порожнини багато в чому залежить від наявності інструментів для діагностики. З їх допомогою лікар стоматолог зможе швидко визначити корінь проблеми, оглянути важкодоступні ділянки і провести лікування. Крім діагностичного передвизначення, інструменти для стоматологічного огляду використовуються для протезування та видалення зубів. Якщо вони в кабінеті відсутні, результативне лікування неможливо.

 

Опис

 

Стоматологічне дзеркало - найпопулярніший прилад в стоматології. Ручка зроблена з високоякісної нержавіючої сталі або титану. Вона виконана з урахуванням анатомічної будови руки, тому не зісковзує, її зручно тримати. Стійка до корозії, легко дезінфікується не залишає на своїй конструкції бактерії і інші частинки. За допомогою дзеркала можна отримати збільшене зображення прихованих областей в ротовій порожнині, а також безпечно відсунути язика, обмацати щоки і губи.

 

Стоматологічний зонд - невід'ємний прилад для оцінки стану тканин зуба, ступеня його занедбаності. Завдяки гострої зігнутої частини, можна визначити глибину пародонтальної кишені і виявити коріння. Він також виготовляється з нержавіючої сталі, легко дезінфікується.

 

Послуги нашої компанії

 

Звернувшись до нас, можна придбати якісні інструменти для діагностики. Співпрацюючи з нами, ми гарантуємо наступне:

 

  • - Своєчасну доставку;

  • - Конкурентоспроможну вартість;

  • - Безкоштовну консультацію клієнтів;

  • - Висока якість товару.

 

Телефонуйте прямо зараз, і вас приємно здивує взаємовигідне співробітництво!

Товар додано до списку бажань