Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Інструменти для реставрації зубів


Група стоматологів, які присвятили себе розвитку реставраційної естетичної стоматології, спільно зі стоматологічним спільнотою Style Italiano розробили нові ефективні інструменти для естетичної реставрації зубів LM-Arte. Цей інструментарій допомагає стоматологам якісно виконувати найтоншу роботу - реконструкцію зубного ряду з урахуванням її анатомічних особливостей і повернення пацієнту красивої посмішки.

Стоматологічні інструменти для моделювання: класифікація

Для моделювання зуба лікар-стоматолог використовує такі інструменти:

 • шпатель стоматологічний;
 • гладилку;
 • пакер;
 • штопфером.

Шпателі - пристосування для змішування композитів з метою приготування пломбувального матеріалу.

Гладилки стоматологічні призначені для закладання пломбувального або лікарського матеріалу в очищену, оброблену каріозну порожнину, для його ущільнення. Гладилки діляться на кілька видів відповідно до розташування, розміром і формою каріозного отвори. Передня Гладилка використовується для роботи з порожнинами з прямим доступом. Для пломбування задніх і важкодоступних ділянок застосовують задні або зворотні гладилки.

Пакери (гладкі і борознисті) - це зручне пристосування для безпечного і безболісного введення ретракционной нитки / шнурка під ясна (в пародонтальні кишені).

Штопфером - стоматологічний моделює інструмент, за допомогою якого здійснюється ущільнення та моделювання пломбувального матеріалу таким чином, щоб він прилягав до стінок каріозної порожнини максимально щільно без повітряних порожнин.

Як і гладилки, штопфером мають чимало змін, адаптованих для роботи з певними пломбувальні матеріали, з різними типами каріозних порожнин:

 • трехугловие зворотні - для пломбування доступних порожнин;
 • обратноконусних, циліндричні і конусоподібні інструменти застосовують для формування шарів і скульптури рівних поверхонь;
 • зменшені штопфером - призначені для заповнення вузьких порожнин (порожнини каналу в корені зуба).

Для спрощення роботи лікаря багато інструментів для моделювання зубів двосторонні - на одному інструменті дві різні робочі частини: Гладилка-штопфером, двосторонній штопфером з різними робочими елементами. По центру вироби ергономічна ручка, яка зручно лягає в руку.

У виробництві стоматологічних інструментів для моделювання використовуються міцні матеріали (сталь, титан) з відмінними експлуатаційними характеристиками:

 • простота в догляді (можливість проведення дезінфекції різними способами);
 • довговічність;
 • відсутність запаху;
 • надійність.

Які потрібні інструменти для реставрації зубів і як вони використовуються

Серія стоматологічних інструментів LM-Arte, створених спеціально для естетичних відновлювальних робіт, включає наступні пристосування:

 • Misura - призначається для виміру композитного шару в горизонтальній і вертикальній площині при виконанні реставрації фронтальних зубів. Застосовується на етапі до полімеризації композиту. Має два наконечника, різних за товщиною (тонкий конічної форми і укорочений товстий), за допомогою яких композитний матеріал моделюється відповідно до анатомічної будови зуба. Інструмент дозволяє правильно розподілити шари композитів (непрозорих і прозорих), щоб після реставрації матеріал не придбав неестетичний сірий відтінок.
 • Fissura - пристосування з дуже гострими кінцями конічної форми. Призначається для скульптури осьової області зубів на їх задній поверхні. За допомогою тонкого інструменту зручно моделювати тріщини і опуклості, розподіляти в'язкі композити та видаляти їх надлишки.
 • Eccesso - інструмент, який при реставрації зубів використовується для очищення від надлишків пломбувального матеріалу.
 • Applica і Applica Twist - стоматологічні гладилки для нанесення і акуратного, точного розподілу композитної суміші на поверхні зуба, формування його анатомічної форми. Зручні для роботи у вузьких ділянках.
 • Condensa - стоматологічний штопфером з закругленими тонким і потовщеним наконечниками. Має форму, яка забезпечує доступ до самим важкодоступним ділянкам реставрації як з фасадної, так і з заднього боку зубного ряду.
 • Modella - ще одна гладилка з ергономічною ручкою, яка використовується для розподілу композиту при роботі з великими поверхнями.

Де купити інструменти для реставрації зубів?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store реалізує в Україні високоякісне обладнання та витратні матеріали для стоматології з гарантією від виробника. У нас ви знайдете товари кращих постачальників стоматологічних товарів за найвигіднішою ціною.

У каталозі на сайті магазина Bauer's Dental Store представлений весь асортимент стоматологічного інструменту для естетичної реставрації. Можна придбати як кілька виробів окремо, так і в готовому наборі, що складається з 8 різних інструментів.

Скільки коштує набір, вартість кожного виробу також вказана в каталозі. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Одесу, Харків, Запоріжжя, Львів та ін. Міста). Доставка за рахунок магазину при вартості замовлення від 500 грн.

Поширені запитання

✅Які гладилки можна знайти в нашому інтернет-магазині

У нашому інтернет-магазині ви знайдете великий вибір гладилок, а також шпатель, пакер і та штопфером.

✅Які бренди гладилок стоматологічних найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди нашого магазину - NTI, LM-Arte

✅На що орієнтуватися при виборі стоматологічних гладилок?

На виробника, якість, характеристики і призначення інструменту.

✅Яка ціна на гладилки стоматологічні?

Ціни починаються від 850 грн.

Товар додано до списку бажань