Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Ендодонтичні інструменти


Ендодонтія - це розділ стоматології, який спрямований на вивчення будови і лікування кореневих каналів зуба. Ендодонтичні інструменти - це різні пристосування, призначені для точного і ефективного виконання складних процедур в зубної порожнини при наявності патологічних змін в пульпі, періодонта, за іншими показниками.

Стоматологічні інструменти для ендодонтії: види і характеристики

Першим ендодонтичним інструментом була струна від звичайного піаніно. Застосувати в лікуванні зубів такий незвичайний предмет придумав французький лікар П'єр Фошар в 1746 році. Ідея Фошара лягла в основу створення сотень корисних ендодонтичних інструментів, які сьогодні успішно застосовуються лікарями стоматологами в усьому світі.

Сучасні стоматологічні інструменти для ендодонтії - це вироби з гнучких, безпечних для здоров'я пацієнта сплавів: нікель-титанового і хром-нікелевого, а також вуглецевої сталі. Особливість і перевага ендодонтичного інструментарію - опір матеріалу в процесі роботи всередині кореневого каналу (коли інструмент гнеться, він прагне повернутися в нормальний стан, створює тиск в порожнині і сприяє її розширенню).

Стоматологічні ендодонтичні пристосування універсальні, підходять для ручної і апаратної обробки каналів зубного кореня.

У ендодонтії застосовують кілька інструментів різного призначення:

  • діагностичні;
  • для розширення кореневого каналу;
  • для збільшення гирла каналу;
  • для проходження каналу зубного кореня;
  • для очищення каналу від м'яких тканин;
  • пломбувальні інструменти.

Ендодонтичний стоматологічний інструментарій має кілька форм кодування: геометрична, цифрова, колірна. Коди відображені на ручці-тримачі вироби або на упаковці. Колір і цифри відповідають певному діаметру робочої частини. Геометричний код вказує на форму поперечного перерізу (коло, восьмикутник, трикутник, квадрат). До геометричним кодами відносяться також символи, що відповідають певному типу інструменту: S - спелер, P - плагер.

Де купити стоматологічний інструмент для ендодонтії?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store спеціалізується на продажу в Україні високоякісного обладнання та витратних матеріалів для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Стоматологічні ендодонтичні інструменти в асортименті представлені в каталозі на сайті магазина Bauer's Dental Store. Скільки коштує якісна стоматологічна продукція? Вартість стоматологічних інструментів, характеристики, особливості застосування наведені в каталозі Bauer's Dental Store.

У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста). Доставка безкоштовна при вартості замовлення від 500 грн.

Часто задаваемые вопросы

✅Які ендодонтичні інструменти можна знайти в нашому інтернет-магазині

Діагностичні, для розширення, для очищення пульпи, проходження, розширення, пломбування каналу зуба.

✅Які бренди ендодонтичних інструментів найпопулярніші?

Найпопулярніші бренди нашого магазину - Dentsply Sirona, NTI.

✅На що орієнтуватися при виборі ендодонтичних інструментів?

На виробника, якість, вид і форму інструменту.

✅Яка ціна на ендодонтичні інструменти?

Ціни починаються від 103 грн.