Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стоматологічні установки Dentsply Sirona

Установка стоматологическая Dentsply Sirona INTEGO

627 171 ₴
В наявності

Установка стоматологическая Dentsply Sirona INTEGO PRO

682 635 ₴
Під замовлення

Комплект обладнання - стоматологічна установка, необхідна для того, щоб здійснювати стоматологічні операції і процедури. Це високотехнологічне обладнання є основою кожного стоматологічного кабінету і має модульну структуру, що дозволяє при необхідності розширювати його функціональність. Сучасні установки - це новий погляд на ефективність і комфорт, ми хотіли б звернути вашу увагу на стомат установки «Сірона» і на їх прикладі розповісти про принципи вибору.

Елементи стоматологічних установок

Стандартне обладнання складається з наступних елементів:

 • Крісло пацієнта;
 • Блок лікаря;
 • Блок асистента;
 • Світильник;
 • Педалі управління.

Крісло пацієнта. Для настройки положення можуть використовуватися гідравлічні і електромеханічні приводи. Останні вважаються більш надійними, довговічними і комфортними в експлуатації. Критеріями вибору крісла стом установки також є матеріал оббивки, його стійкість до механічних впливів і агресивних середовищ. Слід звернути увагу на плавність ходу, спосіб і зручність управління, безпеку при експлуатації.

Блок лікаря. Основний елемент установки, який визначає комфорт, перелік і час виконання операцій.

Існує три види блоків установок стоматологічних: стаціонарний, з подачею інструменту зверху і знизу, а також мобільний.

Особливості кожного з них:

 1. Верхнє розташування рукавів передбачає наявність пристрою повернення інструменту в початкове положення після використання. Під час повернення необхідно стежити, щоб наконечник зайняв відведене йому місце.
 2. При нижньому розташуванні рукавів потрібно стежити за правильним положенням наконечника. Однак осередки в цьому випадку більш схильні до забруднень.
 3. Мобільний блок може бути використаний для створення робочої зони в будь-якому місці кабінету, в тому числі і з іншими установками.

На блок sirona стоматологічної установки може встановлюватися наступний інструментарій:

 • Пістолет повітря/вода;
 • Електричний коагулятор;
 • Лампа для фотополімеризації;
 • Скалер;
 • Турбінний наконечник.

Блок асистента. Він складається з гидроблока і системи відсмоктування. Тут же може бути встановлений додатковий блок управління і інструменти. У переважній більшості випадків все для стоматології та блок управління розміщуються на рухомому кронштейні.

Гідроблок складається з плювальниці, ополіскувача. Матеріалами для виготовлення служить метал, пластик або кераміка.

Системи відсмоктування бувають інжекторні і вакуумні. Якщо використовується інжекторний система, то компресор повинен вибиратися з урахуванням її потреб, оскільки цей тип відсмоктування потребує додаткових об'ємів повітря. У вакуумних системах потрібно наявність сепаратора відсмоктування. Даний інструмент може використовуватися разом з роторозширювачем стоматологічним та іншими девайсами.

Функціональність гідроблоків може бути підвищена за рахунок застосування сепаратора амальгами, системи дезінфекції, підігріву води і повітря. З пульта блоку асистента можна управляти кріслом, підсвічуванням.

Світильник. Використовується для освітлення робочої зони і може встановлюватися на стелі, самої установки або бути підлоговим. Знаючи, як вибрати стоматологічну установку, можна підібрати зручне рішення для розміщення світильника. Кращим вибором будуть безтіньові пристрої, які навіть при наявності перешкоди між джерелом світла і робочою зоною не дадуть тінь.

Педалі управління контролюють положення крісла і інструменту. Вони дозволяють переміщати стоматологічне крісло, програмувати його положення, управляти підсвічуванням, роботою інструментів, швидкістю.

Стоматологічні установки Sirona: основні особливості

Якщо необхідний новий клас ефективності, то слід купити стоматологічну установку Сірона - універсальну і компактну. Вона дозволяють організувати робочий простір раціонально, а в процесі експлуатації гарантує необхідний комфорт і економію часу. Забезпечити такі переваги вдається завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу з сенсорним дисплеєм.

Панель управління EasyTouch створена із застосуванням сучасних технологій, що дозволяє інтегрувати спеціальні функції і відмовитися від додаткових настільних приладів.

Ще одна важлива перевага, заради якого варто купити стоматологічну установку Sirona - концепція переміщення модуля лікаря паралельно крісла, що гарантує зручний доступ до нього. Поворотний модуль забезпечує комфорт лікаря і підвищує ефективність будь-яких операцій.

Де купити стоматологічні установки Sirona?

Sirona - стоматологічні установки нового покоління, які широко представлені в інтернет-магазині Bauer's Dental Store. В каталозі сайту можна не тільки купити стомат установку, але і дізнатися, скільки коштує установка, ознайомитеся з її характеристиками. Придбати установки можна з доставкою в будь-яке місто України, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Одесу, Харків, Львів, Запоріжжя (безкоштовно по м. Дніпро при сумі замовлення від 500 грн.).