Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стоматологічні стільці


В оснащенні стоматологічного кабінету необхідно передбачити всі деталі - від покупки функціонального обладнання до ефективної організації робочого місця лікаря. Раніше стоматологічні крісла мали таку конфігурацію, що стоматолог весь робочий день проводив на ногах. Сучасні стоматологічні установки сконструйовані таким чином, щоб лікаря було комфортно працювати сидячи. Однак комфорт в даному випадку залежить від того, наскільки зручний стілець лікаря стоматолога.

Чому важливо правильно вибирати стоматологічні стільці?

Тому що конструкція цього предмету меблів впливає на положення тіла лікаря під час роботи, рівень навантаження на хребет. Неправильний вибір стільця може мати дуже неприємні наслідки для фахівця. Це викривлення постави, розвиток хронічних захворювань опорно-рухового апарату, порушення кровообігу в нижніх кінцівках, органах малого таза і безліч інших проблем.

При неправильному нахилі спини в положенні сидячи навантаження на хребет збільшується в кілька разів. Це призводить до швидкої стомлюваності стоматолога, а погане самопочуття не може не позначатися на ефективності і якості його роботи.

Стоматологічні стільці: види і переваги

По конфігурації стільці для кабінету стоматолога діляться на такі типи:

 • стоматологічний стілець сідло;
 • крісло (конструкція, оснащена сидінням, спинкою);
 • стілець для мікроскопа.

Стілець сідло для стоматолога - це спеціальна технологія виробників професійної меблів. Конфігурація сидіння у такого стільця сприяє правильному розподілу навантаження на окремі групи м'язів, а також забезпечує лікаря комфорт і повний доступ до пацієнта. Відсутність спинки у вироби не впливає на його ергономічність, так як сама конструкція сидіння дозволяє людині в сидячому положенні правильно тримати поставу, не навантажуючи при цьому хребет.

Стільці офісного типу (зі спинкою) додатково створюють динамічну підтримку для спини лікаря, виключаючи ризик перенапруження м'язів і хребта. Виробники подбали, щоб стандартне сидіння було не тільки зручним, але і максимально безпечним для здоров'я людини. Сучасні моделі стільців мають рухоме сидіння, яке змінює своє положення при кожній зміні положення тіла лікаря і, таким чином, мінімізує тиск на стегна, сідничні м'язи, не перешкоджає нормальній циркуляції крові. Спеціаліст може вибрати виріб з ручною або ножний системою регулювання висоти сидіння.

Моделі для мікроскопа мають свої конструктивні особливості. Вони оснащені рухомими підлокітниками для стійкої ліктьовий підтримки в процесі виконання маніпуляцій, що вимагають високої точності.

Стоматологічні стільці нового покоління забезпечують стоматолога повну свободу рухів.

Як вибрати стоматологічний стілець лікаря?

Стілець для асистента стоматолога, як і стільці для лікаря вибирають з урахуванням таких критеріїв:

 • екологічна безпека матеріалів;
 • надійність конструкції;
 • зручність;
 • хороша підтримка для спини;
 • динамічні властивості конструкції (амортизація сидіння, здатність адаптуватися до рухів людини, гнучкість кожного боку сидіння);
 • наявність і простота регулювання;
 • ефективна підтримка сідниці і забезпечення правильного положення ніг людини (стегна повинні розташовуватися вище колін, а сидіння не повинно перешкоджати нормальній циркуляції крові в нижніх кінцівках);
 • хороші теплорегулюючі властивості матеріалу сидіння;
 • простота догляду (хороші гігієнічні і водовідштовхувальні властивості матеріалів, що дозволяють без праці видаляти з них забруднення).

Час і кошти, витрачені на вибір хорошого стоматологічного стільця, окупляться комфортом і безпекою для лікаря (асистента стоматолога).

Де купити недорого стоматологічний стілець лікаря?

Інвестиції в здоров'я і комфорт фахівців стоматології - це найкраще вкладення. Ергономічні стільці для стоматолога від експертів в області функціонального оснащення стоматологічної клініки пропонує інтернет-магазин Bauer's Dental Store в м Дніпро (Дніпропетровськ). Актуальний дизайн, висока якість матеріалів, функціональність і комфорт - все ці характеристики ви знайдете в моделях стоматологічних стільців на нашому сайті.

Вся інформація про товар (скільки коштує, характеристики, особливості застосування) вказана в каталозі. Якщо ви сумніваєтеся в своєму виборі, зв'яжіться з нашими менеджерами, і вони проконсультують з усіх питань, допоможуть підібрати оптимальний за ціною і функціональних характеристик обладнання для стоматології. Купувати в Bauer's Dental Store зручно і вигідно. У нас ви можете замовити абсолютно все товари для організації ефективної роботи стоматології і зуботехнічної лабораторії. Доставка по містах України (Одеса і Львів, Харків і Київ, Запоріжжя) безкоштовна при замовленні від 500 грн.