Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Сепараційні диски


У стоматологічній практиці застосовуються різні техніки, що вимагають наявності не тільки відповідних навичок у лікуючого лікаря, а й спеціального інструменту, що допомагає в роботі. Одними з таких девайсів є сепараційні диски, без яких не обходиться відновлення зубного ряду.

Коли необхідно використання дисків?

Сфера застосування сепараційних дисків в стоматології широка - це і лікування карієсу, і встановлення коронок. Диски - головний інструмент для поширеною технологією сепарації, яка допомагає створити простір між сусідніми зубами. Разом з даною продукцією використовуються і штріпси в стоматології, що допомагають видалити пломбувальний матеріал. Отже, диски сепараційні використовуються для:

  • Підготовчих робіт перед установкою пломби, розрізання коронки;
  • Розширення простору між зубами - роботи проводяться без впливу на здорові ділянки ротової порожнини;
  • Формування поверхні зуба, який піддавався лікуванню;
  • Імітування зубних щілин;
  • Формування протезів.

Додатково, диски необхідні для роботи в лабораторіях, де взаємодіють з протезами і коронками. Вироби відрізного типу можуть впливати на ряд металів, а також кераміку і цирконію.

Якими бувають сепараційні диски

Виробництво інструментів пропонує кілька варіантів дисків для сепарації. Всі вони застосовуються в залежності від ситуації, завдань, поставлених перед стоматологом. Так, наприклад, диски сепараційні алмазні відрізняються своєю точністю і частіше використовуються для видалення продуктів різання. Вони бувають односторонні і двосторонні, можуть мати різний діаметр, але завжди висока якість.

У свою чергу, сепараційні металеві диски, мають абразивний сплав на металевій пластині.

Завдяки такій конструкції, вироби легко кріпляться на Дискотримач і фіксуються на ньому під час обертання. Дрібнозернисте покриття допомагає видалити шар матеріалу, шліфувати поверхню, розрізати кераміку або метал.

В Україні такі товари перебувають у вільному продажі, тому їх з легкістю можна замовити в інтернеті.

Товар додано до списку бажань