Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Апарати для відбілювання зубів


Лампа для відбілювання зубів — це важливий елемент ефективної системи відбілювання, яку застосовують у сучасній стоматології. Йдеться про лазерне освітлення емалі зубів. За результатами клінічних випробувань такий метод визнаний найбезпечнішим, оскільки не порушує структуру емалі, не впливає на її міцність, не має побічних ефектів.

Апарати для відбілювання зубів: актуальність застосування у стоматології

Колір емалі у людей неоднаковий через генетичні відмінності, а ось причини пожовтіння зубів спільні для всіх. Це порушення структури емалі та проникнення в мікропори емалевого шару пігментів від харчових барвників, порушення гігієни ротової порожнини, шкідливі звички та ін. Професійне чищення допомагає позбутися нальоту і робить зуби трохи світлішими. Якщо ж пацієнт від природи має жовті зуби, але хоче, щоб його посмішка стала білосніжною, то проводиться медичне відбілювання за допомогою установки для відбілювання зубів.

Існує кілька методів хімічного, світлового та механічного впливу на колір зубів. Якнайкраще зарекомендувала себе методика Beyond (США), такий пристрій для відбілювання зубів дозволяє висвітлити емаль у межах 8 тонів без шкоди здоров'ю.

Система відбілювання Beyond Polus (експрес відбілювання) заснована на використанні освітлювального гелю та лампи для відбілювання зубів. Гелевий препарат містить 35%-ний перекис водню, а також інгредієнти, які підвищують ефективність діючої речовини, піклуються про захист та зміцнюють зубну емаль. Апарат для відбілювання зубів необхідний активації освітлювального гелю. Світло лампи блакитного спектру (холодні промені), пропущене через фільтри, активізує гель, діюча речовина проникає в емаль і робить невидимим пігмент (знебарвлює його).

LED-лампа для відбілювання зубів Beyond: переваги

У системі відбілювання Beyond немає багатьох недоліків, властивих іншим методам. Завдяки цьому вона є універсальною, підходить людям з різними особливостями та характеристиками зубного ряду.

Переваги ЛЕД-лампи Beyond:

  • можливість освітлення емалі до 8 тонів;
  • наочний результат після першої процедури;
  • вища ефективність методики в порівнянні з іншими методами у видаленні косметичних дефектів, пов'язаних з віковими змінами в організмі або які з'явилися внаслідок флюорозу (на 30% ефективніше);
  • тривалий ефект (до 2 років) за умови дотримання рекомендацій стоматолога з гігієни та харчування після проведення процедури;
  • можливість спрямованого відбілювання одиничного зуба завдяки точковому позиціонуванню світлового променя ультрафіолету;
  • відбілююча лампа для зубів має УФ та ІЧ-фільтри, що виключає ризик негативного впливу на тканини;
  • холодний світловий потік, а отже, тканини зуба не перегріваються і не страждають від перепаду температур;
  • процедура триває до 60 хвилин;
  • відбілювання методом Beyond не впливає на чутливість зубів, найчастіше не викликає у пацієнтів хворобливих відчуттів, у тому числі при гіперчутливості.

Де купити обладнання для відбілювання зубів в Україні?

Beyond — технологія апаратного відбілювання, яка стала пріоритетною у європейській стоматології, а в Україні вона лише набирає популярності. Для прогресивних стоматологічних клінік актуальним є питання купівлі якісного обладнання для відбілювання зубів.

Інтернет-магазин Bauer's Dental Clinic у м. Дніпрі (Дніпропетровську) — спеціаліст у галузі професійної стоматології, де ви можете купити системи для відбілювання зубів Beyond за вигідними цінами з гарантією та подальшим сервісним обслуговуванням. Крім того, у каталозі магазину представлені прилади для відбілювання зубів та інша професійна стоматологічна продукція (обладнання, інструменти, матеріали) найкращих виробників зі світовим ім'ям. У нас ви можете замовити будь-які товари для оснащення стоматологічного кабінету, клініки та лабораторії з доставкою по Україні.

Товар додано до списку бажань