Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Пакувальні машини для стерилізації


Холодильні камери для стерилізації призначена для герметичної упаковки інструментів з метою їх подальшої стерилізації та безпечного зберігання. Для цього використовуються спеціальні пакети і рукава, виготовлені з комбінації поліестеру і поліпропілену, а також крафт-паперу. Вмістом таких пакетів можуть також бути перев'язувальні матеріали, посуд, рукавички і т. Д.

Стерильність - одна з умов ефективного і безпечного лікування в стоматології. З цією метою використовується широкий спектр засобів і устаткування, який дозволяє швидко очистити інструменти, виконати їх стерилізацію. Найчастіше для цього застосовуються ультразвукові ванни і автоклави. Однак безпека залежить не тільки від того, наскільки якісно проведена очистка, а й від умов зберігання інструменту.

Апарат для запечатування пакетів дозволяє створити умови для безпечного зберігання інструменту. Використовувані для цього пакети є надійним бар'єром для інфекції, бруду, пилу. Стерилізація інструменту проводиться в пакетах, тому будь-які дії після закінчення цього процесу і тривале зберігання (до 5 років) не можуть стати причиною повторного забруднення. На підставі цього можна зробити висновок, що пакувальна машина для крафт-пакетів є обладнанням, яке має бути обов'язково присутня в будь-якій клініці незалежно від масштабів її діяльності.

Машина для запаювання пакетів: основні переваги

Для захисту інструментів від повторного інфікування повинна використовуватися тільки одноразова упаковка, яка представлена ​​самозапечативающіміся пакетами, а також пакетами і рулонами, для герметизації яких застосовується пристрій для запечатування пакетів.

В останньому випадку використовуються матеріали і технології, які мають такі переваги:

  • Відповідно до проведених досліджень, стерильність в одноразових пакетах, запечатуваних спеціальними машинами, може зберігатися до 5 років. Це є вагомим доказом надійності такого варіанту зберігання.
  • В апаратах готові пакети або пакети, які нарізаються за допомогою спеціального ножа, зварюються широким швом, герметичність якого забезпечується технологією і може бути перевірена. У випадку з ручною упаковкою гарантувати герметичність неможливо.
  • Упаковка інструменту за допомогою запечатувальних машин істотно дешевше, ніж при використанні самозаклеівающіхся пакетів.

Пакувальні машини: основні види

Апарат для запаювання пакетів представлений двома типами обладнання:

  • Імпульсне. У таких апаратах пакети затискаються між звареними плашками, а змикання відбувається за рахунок фізичного імпульсу. По завершенні процесу зварювання пристрій подає оптичний і звуковий сигнали.
  • Роторне. Пристрої цього типу затискають пакети в пазах і прокочують їх через зварні плашки. Шов може мати будь-яку довжину, тому таке обладнання використовується для упаковки виробів будь-якої довжини. Температурний режим при зварюванні контролюється блоком управління.

Пристрої для герметизації пакетів оснащуються ножами для різання пакетів (рулонів, стрічок), індикаторами для кожного етапу запечатування, можуть фіксуватися на вертикальних поверхнях. Всі процеси (швидкість, температура) контролюються блоком управління.

Де купити запаювальний пристрій для упаковки медичних інструментів

Стерильність інструменту в стоматології - це один з основних факторів, від яких залежить безпека і ефективність лікування, а також рівень довіри пацієнтів до клініки. Саме тому спеціальне обладнання для упаковки інструменту має бути присутнім в будь-який з них незалежно від масштабів діяльності. Апарати для стерилізаційних рулонів і пакетів забезпечать стерильність і збереження не тільки інструменту, але і хірургічних рукавичок, рушників, масок для обличчя і т.д., захищаючи вміст від бактерій, негативних факторів зовнішнього середовища, заощаджуючи ваш час і піклуючись про репутацію.

Щоб замовити пакувальні машини в Bauer's Dental Store, ознайомтеся з асортиментом і цінами, скористайтеся можливостями каталогу сайту, попередньо проконсультувавшись з нашими фахівцями. Доставка вашого замовлення буде організована в будь-який населений пункт України, включаючи Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя.