Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Засоби для відбілювання зубів


Мабуть, кожна людина рано чи пізно замислюється про необхідність відбілювання зубної емалі. Хтось відразу звертається до послуг стоматолога, а хтось підшукує ефективний засіб для відбілювання зубів, яке можна було б використовувати в домашніх умовах.

Виробники засобів гігієни для порожнини рота пропонують великий вибір різних відбілюючих препаратів, систем і пристроїв, призначених для професійного і домашнього освітлення емалі. Принцип дії таких матеріалів грунтується на механічних або хімічних властивостях що містяться в них активних речовин. Bauer's Dental Store допоможе вам вибрати відповідне максимально ефективний і безпечний засіб, яке дозволить досягти бажаного результату.

Навіщо сучасній людині відбілюючий засіб для зубів?

Білосніжна усмішка - це не просто красиво. Володар такої посмішки може розраховувати на прихильне ставлення оточуючих, адже в їхніх очах він виглядає здоровим, впевненим, процвітаючим людиною.

Не всім природа подарувала красиві білосніжні зуби. Крім того, з плином часу емаль набуває більш-менш виражений жовтий відтінок з цілого ряду причин.

Препарати для відбілювання зубів допомагають усунути наслідки таких факторів, як:

 • зміни, пов'язані з природним старінням;
 • звички в харчуванні (вживання фарбувальної їжі або напоїв);
 • куріння тютюну;
 • зубні відкладення;
 • флюороз (пігментація, викликана надлишком фтору у воді в період формування зубів);
 • ушкодження, травми;
 • антибіотикотерапія в дитячому віці з препаратами тетрациклінового ряду.

Ефективний відбілювач для зубів швидко освітлює емаль на кілька тонів перед важливою подією (співбесідою, весіллям). Але відбілювання актуально і в звичайному житті, тому що з білосніжними зубами ви виглядаєте молодше і привабливіше, рятуєтеся від невпевненості і бар'єрів у спілкуванні з іншими людьми, що не може не відбитися на ваших особистих і професійних досягненнях.

Наскільки безпечні препарати для відбілювання зубів для домашнього використання?

Вибір на користь домашнього відбілювання зубів має багато переваг:

 • комфорт і самостійний вибір часу для процедури;
 • економія;
 • можливість регулювати тривалість та інтенсивність процедури, орієнтуючись на свої особисті відчуття і результати.

Відбілювання передбачає фізичний або хімічний вплив на тканини зубів. Чи можуть препарати і системи відбілювання зубів нанести шкоду? Ті професійні засоби для відбілювання зубів, які вільно можна придбати в аптеках, як раз розраховані на домашнє застосування. Концентрація діючої компонента (абразив, перекису водню) в них мінімальна. При дотриманні інструкції, рекомендацій щодо застосування такі засоби безпечні. Однак необхідно розуміти, що для досягнення потрібного ефекту потрібно більше часу, ніж при професійному відбілюванні.

Відбілюючі засоби зубів: види та особливості застосування

У списку безрецептурних засобів для відбілювання будинку:

 • відбілюючі зубні пасти;
 • гелі;
 • відбілюючі смужки;
 • капи (системи для відбілювання зубів);
 • відбілюючі рідини.

Пасти для відбілювання містять абразивні частинки, тому в першу чергу відмінно видаляють наліт на зубах. Додатково вони можуть містити хімічні активні компоненти, що сприяють кращому усунення нальоту, освітленню емалі. Абразивні пасти не підходять для постійного застосування. Їх використовують курсами. Ефект - освітлення на один тон. Особливо уважно потрібно вибирати відбілюючі пасту власникам чутливих зубів.

У гелях активна речовина - перекис водню. Вони призначені для аплікацій. Засіб за допомогою спеціальної кисті наносять на емаль і залишають на 30 хвилин. Для досягнення результату (потрібного кольору) повторювати процедуру необхідно щодня протягом місяця.

Смужки - це засіб на основі гелю. Принцип освітлення той же, з тією різницею, що гель не потрібно розподіляти по зубах, він вже завдано на смужку, залишається тільки зробити аплікацію і почекати 30 хвилин. Курс і інтенсивність відбілювання теж 30 днів, 1-2 рази на день.

Відбілюючі системи продаються в аптеках. У набір такої системи входить капа і гель з 6% -ним вмістом перекису. Гель міститься в шприцах в необхідному для разової процедури обсязі. Деякі набори комплектуються технікою (лампою-активатором), яка підвищує інтенсивність виділення кисню з активної речовини і покращує ефективність процедури. Курс застосування системи відбілювання - кожен день протягом години протягом 14 днів. Такий метод рекомендований навіть для чутливих зубів.

Рідини для полоскання з відбілюючим ефектом також містять невелику кількість перекису, рекомендуються виробниками для регулярного тривалого застосування. Їх перевага - це додатковий догляд, профілактика утворення зубного каменю, свіжий подих. Однак ефективність ополаскивателей нижче інших засобів для відбілювання зубів хоча б тому, що процедура триває всього 2-3 хвилини.

У деяких випадках єдина альтернатива відбілювання - установка вінірів. Але це вже зовсім інша історія ...

Де купити в Україні ефективні системи для відбілювання зубів?

Перед тим як приступити до домашнього відбілювання зубів, бажано проконсультуватися зі своїм стоматологом. Він порекомендує засіб (препарат, систему), яке буде максимально ефективно і безпечно саме для вас. У будь-якому випадку купувати професійні засоби для відбілювання зубів потрібно в спеціальних магазинах стоматологічної продукції.

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store в Дніпрі (Дніпропетровську) пропонує вам купити за вигідними цінами відбілюючі системи, пасти, гелі кращих виробників. Це товари, які пройшли доклінічне тестування, їх безпеку та ефективність підтверджені випробуваннями і відповідним сертифікатом. Крім того, в нашому магазині працюють справжні професіонали, у яких ви можете отримати консультацію з будь-якого товару в каталозі.

На сайті Bauer's Dental Store можна замовити засоби для відбілювання та гігієни зубів з доставкою по Україні (Львів, Запоріжжя, Київ, Харків, Одеса та інші міста).

Товар додано до списку бажань