Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Прямі наконечники


Прямий наконечник для мікромотора - інструмент, який використовується в стоматології для проведення таких процедур:

 • коригування форми заготовки або готового протеза;
 • препарування зубів з застосуванням фасонної карборундової головки, сепарації абразивного диска;
 • вівісекція кореневого каналу фронтальних зубів верхньої щелепи.

Наконечник прямий мікромоторний: класифікація і характеристики

Наконечники для мікромотора мають стандартний роз'єм (ISO 9001), що спрощує вибір будь-якого інструменту. Так само немає необхідності враховувати коефіцієнт редукції, так як у всіх прямих наконечників він однаковий (1:1).

Основними критеріями вибору прямих наконечників є:

 • наявність або відсутність системи охолодження;
 • наявність або відсутність підсвічування.

На сучасних стоматологічних установках в повітряних і електричних мікромоторах використовується переважно система внутрішнього охолодження. При виборі наконечника потрібно враховувати цей фактор, так як система охолодження прямого наконечника повинна бути такою ж, як і у мікромотора.

Варіант наконечників без охолодження може використовуватися тільки з повітряним двигуном при виконанні роботи на низьких оборотах (щоб не допустити перегрівання інструментів і зубної емалі).

Тепер, що стосується підсвічування. Принцип вибору простий - прямий наконечник вибираємо відповідно до оснащення стоматологічної установки. Якщо установка оснащена системою фіброоптіки, то потрібно купити наконечник з підсвічуванням. Є також універсальні інструменти, які підходять для будь-яких мікромоторів, мають вбудований генератор, діодне джерело світла.

Особливості експлуатації прямих наконечників для мікромотора

У виробництві наконечників використовуються матеріали, стійкі до механічних і температурних навантажень (титан, сталь). Такі інструменти можна стерилізувати в автоклаві і проводити хімічну дезінфекцію.

Однак довговічність виробів багато в чому залежить від якості догляду. Наконечники - це роторний інструмент. Щоб захистити обертові деталі механізму від стирання, необхідно проводити регулярне чищення і мастило інструменту.

Правила догляду за прямими наконечниками:

 • періодичність змащення - не рідше, ніж через день;
 • спосіб нанесення масла - досить 5-6 крапель нанести на поводок і кілька разів провернути ріжучий елемент (інструмент повинен бути спрямований робочою частиною вниз), залишки масла видалити за допомогою сухої серветки;
 • зберігання - головкою вниз, щоб не допустити стікання масла і пересихання підшипників;
 • промивання наконечника в спирті не рідше 1 разу на місяць (після цього обов'язково виконати мастило інструменту);
 • автоклавування 20 хвилин з настройками 134°, 0,22 МПа.

Де купити прямий наконечник для мікромотора?

Наконечник прямий стоматологічний купити за вигідною ціною з доставкою в будь-яке місто України ви можете в інтернет-магазині Bauer's Dental Store в Дніпрі (Дніпропетровську). Купувати у нас вигідно не тільки тому, що ми пропонуємо найкращі стоматологічні товари на європейському ринку. Наш магазин є частиною компанії Bauer's Medical Group, яка має власну клініку, лабораторію, освітню платформу і власний склад стоматологічної продукції. Ми точно знаємо, що потрібно професіоналам в галузі стоматології.

У Bauer's Dental Store ви можете:

 • замовити повний перелік обладнання для оснащення сучасної клініки або невеликого стоматологічного кабінету, інноваційні стоматологічні матеріали, інструменти кращих виробників;
 • отримати професійну консультацію по всьому асортименту продукції в каталозі;
 • пройти навчання навичкам роботи на новому обладнанні;
 • вибрати найбільш зручний спосіб доставки, при цьому ми доставляємо товар безкоштовно при вартості замовлення понад 500 грн.
 • Головна місія Bauer's Dental Store - вивести стоматологічний сервіс в Україні на новий рівень. І ми будемо раді співпраці зі стоматологами з Харкова, Львова, Запоріжжя, Києва, Одеси та інших міст, які мають такі ж цілі.

Поширені запитання

✅Які найпопулярніші прямі наконечники?

✅Які найпопулярніші бренди прямих наконечників?

Найпопулярніший бренд - Dentsply Sirona.

✅На що орієнтуватися при виборі прямих наконечників?

На виробника, наявність підсвічування, система охолодження.

✅Яка ціна на прямі наконечники?

Ціни починаються від 6 600.