Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зонди парадонтологічні


У первинній діагностиці інструментом номер один є пародонтологічний зонд, з чим погодиться кожен фахівець. Дане медичне обладнання має широкий функціональним спектром. Використовується для виявлення глибини каріозних утворень, ущелин (фісур), встановлення ступеня розм'якшення тканин. За допомогою пародонтологического зонда також здійснюється гігієна порожнини рота, як то видалення мінеральних відкладень (каменів).

У цьому розділі ви зможете вибрати різний інструментарій для первинної діагностики: зонд пародонтологічний градуйований зі шкалою-гравіюванням на 1 мм, варіанти типу «Мічиган з маркуванням від Williams, E-зонди з кулькою на кінці і багато інших версії. Завжди в наявності стоматологічні зонди відомих американських і європейських брендів, як то LM, Hu-Friendy.

Наш інтернет-магазин співпрацює з провідними стоматологічними клініками Дніпра, регулярно постачаючи матеріал і обладнання. Асортимент товарів базується на фідбек від наших практикуючих партнерів, завдяки чому нам вдається на «розпорошуватися» на незатребувані позиції. Ми не переплачуємо, воно не наповнюється склад, завдяки чому фіксуємо кращу ціну для українських клінік.

Особливості стоматологічних зондів

Якщо вам належить вперше замовити обладнання для приватного кабінету або клініки, не зайвим буде врахувати деякі особливості вибору. Перш за все, відзначимо, що зонд пародонтологічний купити який пропонується тут, може мати різний:

  • Діаметр ручки;
  • Кут нахилу наконечника;
  • Формат виконання маркування (1м, 3м і т.д.)

На окрему увагу заслуговує кількість робочих сторін: одна або дві. Односторонні моделі трохи менш універсальні, але при цьому дозволяють більш тонко підлаштовувати хват рукояті під виконувані операції.

Фіксація - основний аспект медичного інструменту. Всі моделі мають ергономічні ручки з перфорованою поверхнею, що виключає вислизання.

Крім рішень для діагностики деструктивних проявів, таких як карієс, в магазині Bauer's Dental Store можна купити зонд пародонтологічний кульковий, призначений для епідеміологічних обстежень і роботи з патологіями пародонту.

Хочете зробити вигідну закупівлю? Робіть замовлення по декількох позиціях відразу: скребки, наконечники, диски.

Товар додано до списку бажань