Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зуботехнічні печі для випалювання кераміки


Сучасна стоматологія в реставрації зубного ряду використовує переважно металокерамічні конструкції, які характеризуються високою міцністю, естетичністю і довговічністю. Виготовлення ортопедичних конструкцій являє собою складний процес, що включає і процедуру випалу коронки. Піч для випалювання кераміки зуботехнічеськая - обладнання, яке використовується в стоматології для виготовлення металокерамічних імплантатів з дотриманням всіх виробничих умов (температури, вакууму). Технічні характеристики зуботехнічних печей, їх функціонал і можливості регулювання параметрів мають велике значення, так як від них залежить якість виготовлення коронок, якість реставрації та довговічність імплантату.

Як вибрати зуботехнічні печі для випалювання кераміки?

Керамічні печі для зубних техніків - незамінні помічники в роботі за умови, що їх обрали правильно.

До даної категорії стоматологічного обладнання висувають такі вимоги:

 • Універсальність в роботі з різними видами матеріалів.
 • Відповідність параметрів роботи печі особливостям матеріалів, які використовує зубний технік. Оптимальний варіант, якщо зуботехнічна керамічна піч є універсальною.
 • Широкі можливості налаштування параметрів (регулювання концентрації сировини, щільності кінцевого продукту, процесів окислення, швидкості підвищення і зниження температури, тривалості запікання та ін.)
 • Наявність опції пресування, що дозволяє виготовляти ортопедичні конструкції без каркаса як в автоматичному, так і в ручному режимі.
 • Наявність вакуумної помпи в комплектації печі або можливість додаткової комплектації.
 • Економічна витрата сировини (важливо, так як всі витратні матеріали, використовувані в зуботехнічних роботах, дорогі).
 • Простота експлуатації, зручна панель управління.
 • Наявність гарантії від виробника.

Піч зуботехнічна: типи, особливості експлуатації

Сучасні зуботехнічні печі для випалювання кераміки - це багатофункціональне, зручне і зрозуміле у використанні компактне обладнання, яке підходить для оснащення як великих клінік, так і для невеликих стоматологічних кабінетів.

Крім основних параметрів, при виборі обладнання слід враховувати також особливості конструкції приладів. За способом завантаження вони діляться на:

 • горизонтальні - найпоширеніша конфігурація печі;
 • вертикальні - мають особливу конструкцію, що забезпечує рівномірний розподіл температури в контейнері;
 • ковпакові - призначені для запікання великих зуботехнічних виробів.

По розташуванню нагрівального елементу:

 • муфельні - нагрівач розташовується по периметру вогнетривкої коробки;
 • камерні - елемент нагріву знаходиться всередині робочої камери.

У виборі зуботехнічних керамічних печей ціна грає не останню роль. Надійне функціональне обладнання кращих виробників досить дороге. Однак в питанні якості зуботехнічних робіт економія може означати втрату репутації.

Пам'ятайте, що навіть найкращі печі не зроблять міцними і довговічними коронки, вініри з низькоякісних матеріалів.

Де купити зуботехнічні керамічні печі?

Інтернет-магазин матеріалів і устаткування для стоматологічних кабінетів Bauer's Dental Store пропонує широкий вибір печей для випалу зуботехнической кераміки від одного з кращих світових виробників стоматологічної продукції Ivoclar Vivadent. Скільки коштує зуботехнічеськая керамічна піч? Вартість по прайсу вказана в каталозі. На сайті Bauer's Dental Store можна замовити будь-яке обладнання для стоматології, а також витратні стоматологічні матеріали високої якості з гарантією від виробника за найбільш вигідними цінами з доставкою в м Дніпро і по Україні (в Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одесу та ін. міста).

Товар додано до списку бажань