Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Інструменти для зубних техніків


В сучасних зуботехнічних лабораторіях створюються зубні протези, які ні за зовнішніми, ні по міцності не поступаються натуральним зубам. Роботу зубного техніка порівнюють з роботою ювеліра. Досягнення такого результату в стоматологічній ортопедії уможливили інноваційні матеріали і ефективні зуботехнічні інструменти. Від правильності комплектації набору інструментів зуботехнічної лабораторії залежить кінцевий результат роботи зуботехніка.

Вибираємо інструменти для зубних техніків

Чим більше асортимент інструментарію, тим ефективніше кінцевий продукт діяльності фахівця, тим вище рівень послуг, що надаються стоматологічною клінікою.

Оснащення сучасної зуботехнічної лабораторії не можна вважати повним без інструментів:

  • для моделювання зубних конструкцій;
  • для очищення зуботехнічних виробів;
  • для додання протезів (коронок, мостів) естетичного вигляду.

Для цієї мети використовується роторний інструментарій, який можна розділити на дві групи відповідно до його функціоналу:

  • ріжучий твердосплавний інструмент;
  • абразивний інструмент зубного техніка.

До першої групи належать різні стоматологічні бори і фрези, призначені для обточування, розрізання твердих матеріалів. Ці вироби використовуються для формування та корекції форми зуботехнічних конструкцій.

З огляду на особливості застосування (взаємодія з твердими матеріями, великі механічні навантаження, нагрівання при роботі на великих оборотах), у виробництві різального інструменту використовуються матеріали з відмінними експлуатаційними характеристиками:

  • термостійкість;
  • виняткова міцність;
  • зносостійкість.

Друга група - це інструменти зуботехніка, призначені для проведення всіх етапів обробки готового виробу. Сюди відносяться бори з абразивної головкою різної форми (циліндричні, конусні, дискові, прямі, чашкообразно), а також щітки для шліфування, полірування. За допомогою цих інструментів фахівець домагається ідеальної чистоти, гладкості, привабливості зуботехнічних конструкцій.

Де купити інструменти для зубного техніка?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store реалізує в Україні якісні інструменти і витратні матеріали для сучасної стоматології з гарантією від виробника за найпривабливішими цінами. Стоматологічні зуботехнічні інструменти в асортименті представлені на сайті магазина. Це продукт компанії NTI - відомого у всьому світі постачальника високоякісної стоматологічної продукції.

Скільки коштує якісний інструмент, його характеристики, особливості застосування читайте в каталозі Bauer's Dental Store. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічних кабінетів і зуботехнічних лабораторій з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. міста).

Товар додано до списку бажань