Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Матеріали для реставрації зубів


Реставрація проводиться з метою відновлення природного кольору і форми зубів. Залежно від ступеня пошкодження, стоматолог може відновити ділянку або створити копію втраченого зуба, для чого використовуються матеріали для реставрації зубів, що володіють необхідними характеристиками міцності і довговічністю. Таким чином, відновлюється не тільки функціональність зубів, що дуже важливо для здоров'я в цілому, а й естетичні характеристики зубного ряду.

Реставрація зубів знадобиться в наступних ситуаціях:

 • зміна відтінку емалі;
 • зміна форми і розміру;
 • велику відстань між зубами;
 • тріщини в емалі, відколи;
 • відновлення після лікування зубів.

Як правило, реставрація здійснюється протягом одного відвідування стоматолога і складається з наступних етапів:

 • знеболювання, до якого вдаються тільки при значних дефектах;
 • видалення пошкоджених тканин, створення мікро шорсткостей для кращого зчеплення тканин з матеріалом;
 • підбір кольору матеріалу;
 • відновлення зуба;
 • перевірка відновленої ділянки - комфорт пацієнта, прилягання;
 • шліфування.

Завдяки сучасним матеріалам тривалість процедури рідко перевищує 1 годину (залежить від ступеня пошкодження).

Реставраційні пломбувальні матеріали: основні види

Існує два методи реставрації зубів: прямий і непрямий. В останньому випадку для реставрації використовується мікропротезування за допомогою вінірів, коронок, мостів, вкладок, що дозволяють відновити анатомію зуба. Для їх виготовлення використовується стоматологічний фарфор.

При прямому методі використовуються реставраційні матеріали, до яких пред'являються наступні вимоги:

 • високі характеристики;
 • добре зчеплення з натуральними тканинами;
 • максимально точна імітація натурального відтінку, фактури, блиску емалі зубів.

Для реставрації зубів застосовуються композитні матеріали і склополімери. Композити це складнокомпонентні склади, основою яких є полімерні смоли армовані діоксидом кремнію. Після приготування складу для його затвердіння використовується джерело світла, завдяки чому композити тривалий час зберігають пластичність, дозволяючи лікарю виконувати необхідні маніпуляції. Композити не мають істотних недоліків, мають високу міцність, легко підбираються під природну зубну емаль.

Склополімер - ще один сучасний стоматологічний реставраційний матеріал для зубів. З його допомогою реставрація займає 20-40 хвилин. Володіє хорошим крайовим приляганням, а при його полімеризації в масі виникають тільки уповільнені усадочні напруги, завдяки чому досягається хороший контакт між зубними тканинами і пломбою. Висока пластичність і фізіологічна стирання матеріалу робить його стійким до жувальних навантажень, тому він добре підходить для проведення реставраційних робіт в пришийковій області, відновлення порожнин 1 і 2 класів.

Де купити реставраційний матеріал для зубів?

Головні цілі реставрації - максимально точне відновлення зовнішнього вигляду і форми зубів. Результати цього процесу залежать від застосовуваних матеріалів, які повинні надавати стоматолога максимум можливостей при реставрації. Інтернет-магазин Bauer's Dental Store реалізує реставраційні матеріали провідних виробників, які при дотриманні інших важливих умов, гарантують отримання якісних результатів.

В каталозі сайту можна дізнатися, скільки коштує той і чи інший товар, ознайомитися з характеристиками матеріалів, а також замовити їх з доставкою в будь-який регіон України, включаючи такі міста як Львів, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків, Дніпро.

Товар додано до списку бажань