Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Фрези зуботехнічні


Популярними інструментами, без яких не обходиться стоматологія є зуботехнічні фрези, які виробляються з твердосплавних матеріалів. Їм під силу справлятися зі шліфуванням і поліруванням. Протистояти не тільки воску або гіпсу, а й пластмасі, кераміці, сталі. Однак фрези, як і алмазні бори вимагають зуботехнічних моторів, які в рази збільшують швидкість їх обертання і допомагають обробляти протези. Сьогодні практично всі матеріали, з якими працює зубний технік, а після і стоматолог, обробляються з використанням електроінструменту і фрези зуботехнічні закуповуються оптом, так як це популярний і затребуваний медичний інструмент.

Якими можуть бути різновиди фрези

Оскільки дане пристосування ротаційне, тобто обертається на високій швидкості, важливу роль в її подальшій роботі будуть відігравати ріжучі кромки. Їх форму і конфігурацію визначатимуть завдання. Існує кілька класифікацій, якими можуть бути фрези зуботехнічні твердосплавні в стоматологічній практиці:

  • Хірургічні;
  • Терапевтичні;
  • Ортопедичні.

Якими б не були борфрези, всі вони мають подібну конструкцію. Це хвостовик, який щільно затискається патроном, і наконечник або головка, яка і використовується для обробки. Який може бути геометрія ріжучої частини:

  • Сферичної;
  • Конусної;
  • У формі диска;
  • Циліндрична;
  • Пікоподобная.

Перед тим, як купити зуботехнічні фрези, необхідно звертати увагу і на насічки, зокрема, їх частоту. Вона варіюється від великої до дрібної і підбирається з урахуванням передбачуваного фронту робіт.

Додатково варто звертати увагу і на матеріал медтехніки. Випускають фрези алмазні зуботехнічні, твердосплавні, сталеві, на основі полімерів або кераміки. Однак останні застосовуються рідше.

Коли і де може застосовуватися фреза

Виробники пропонують обладнання, яке підходить як для стоматологічної, так і інших сфер. У каталозі товарів, представлених на ринку України, можна знайти продукцію, призначену для безпосередньо стоматологічних практик. А також для полірування виробів, манікюру, педикюру, ювелірних робіт, де також використовуються роторні інструменти.