Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зубні нитки, флоси


Необхідність в щоденному догляді за порожниною рота вже давно усвідомлена більшістю з нас. Проте, для багатьох, гігієна закінчується двома чистками зубів: ранкової та вечірньої та лише в рідкісних випадках гігієнічні процедури доповнюються ополаскивателями.

Зубна нитка - одне з найпростіших і дієвих засобів очищення міжзубного простору, про який дуже часто і несправедливо забувають. Якісна гігієна ротової порожнини має на увазі обробку всіх п'яти поверхонь зуба, а при використанні звичайної зубної щітки бічні і контактні зони залишаються необробленими. Наліт, який ми не змогли видалити з міжзубного простору, є причиною розвитку карієсу і пародонтиту. Ситуація ускладнюється тим, що ушкодження емалі на бічних ділянках дуже важко піддаються діагностиці, тому для збереження здоров'я зубів стоматологи рекомендують приділяти їм більше уваги.

Зубочистки в цьому випадку менш ефективні через великої товщини і можуть стати причиною травм м'яких тканин. Нитка для зубів (флосс для зубів) дозволяє виконувати очищаючі процедури акуратно і якісно.

Нитка для зубів: основні види

Зубні нитки виготовляються з натуральних і синтетичних матеріалів. Для виготовлення перших флосів використовувався шовк, але сьогодні він застосовується все рідше. Додатково нитки можуть оброблятися різними ароматичними композиціями, складами з бактерицидними властивостями, речовинами, стимулюючими потік крові в яснах.

Виділяють наступні види зубних ниток:

  • в залежності від покриття: з восковим покриттям/без воскового покриття (вощені/невощені);
  • за формою поперечного перерізу: плоскі, круглі;
  • наявність просочення: з просоченням/без просочення.

Зубні флоси покриті воском добре ковзають в межзубном просторі, безпечні для м'яких тканин, але з видаленням нальоту вони справляються гірше. Рекомендовані людям із захворюваннями ясен, наявністю великої кількості пломб на бокових ділянках. Стоматологічна нитка без воскового покриття при проведенні процедури змінює свою структуру, ефективно видаляючи наліт.

Людям зі скупченими зубами рекомендовані зубні нитки з плоскою формою поперечного перерізу. З їх допомогою можна видалити наліт і залишки їжі практично в будь-якому межзубном просторі. Кругла нитку для чищення зубів підійде людям з великою відстанню між зубами і завдяки своїм обсягом забезпечить якісне видалення нальоту.

Ароматичні просочення для ниток дозволяють нейтралізувати неприємний запах під час процедури (з цією метою широко використовується ментол). Для боротьби з мікроорганізмами, що викликають карієс і запальні процеси в яснах, використовують бактерицидні просочення, наприклад, хлоргексидин, а для профілактики карієсу може використовуватися зміцнює зубну емаль фторид натрію. Ще один різновид флосів - нитки для зубів з перцевої просоченням, призначені для нормалізації кровообігу в тканинах.

Як вибрати нитку для зубів

Відправною точкою при виборі зубної нитки є стан зубів. Але для того, щоб підібрати відповідне виріб, рекомендується випробувати флоси різних типів і виробників.

Якщо ясна і зуби здорові, а останні розташовані на звичайному відстані, можна використовувати флоси без воскового покриття з круглим перетином. Просочення підбирають на підставі власних уподобань.

При скупченому розташуванні зубів і наявності запальних процесів в м'яких тканинах, краще віддати перевагу ниткам з бактерицидною просоченням і восковим покриттям. Такі вироби легко проникають між зубами, не травмують ясна, а просочення допоможе боротися з мікроорганізмами.

При кариозном ураженні або ослабленою емалі варто віддати перевагу ниткам просоченим фторидами. Для далеких поїздок краще використовувати відведені відрізки ниток, заправлені в флоссери - спеціальні тримачі.

Де купити зубні нитки?

Зубні нитки або флоси є одним з найпростіших, але в той же самий час ефективних засобів гігієни ротової порожнини, В інтернет-магазині Bauer's Dental Store представлені вощені і невощені нитки, плоскі і з круглою формою поперечного перерізу, ароматизовані і зі спеціальними просоченнями. У каталозі ви зможете ознайомитися з їх описом, зробити замовлення, дізнаєтеся, скільки коштує товар. Нитки для зубів можна купити з доставкою в будь-який регіон України, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя та інших міст (безкоштовна доставка при сумі замовлення від 500 грн).

Товар додано до списку бажань