Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Полірувальні пасти для зубів


Паста для полірування зубів дозволяє зробити поверхню зубів, пломб з композитних матеріалів, протезів, імплантатів ідеально гладкою, що зменшує ризик відкладень зубного каменю, нальоту і тим самим знижує ймовірність захворювання зубів.

Відповідно до даних статистики Всесвітньої організації охорони здоров'я як мінімум у 60% дітей шкільного віку і практично у всіх дорослих виявляється карієс, а запалення пародонту є у 15-20% людей середнього віку. Одним з найбільш важливих етапів профілактики цих хвороб є професійна гігієна ротової порожнини, яка як раз і спрямована на видалення зубного каменю, пігментованого і м'якого зубного нальоту.

Основні вимоги до полірувальним засобів:

 • Безпека. При використанні полірувальних паст повинен бути виключений ризик перегріву тканин.
 • Проста експлуатація.
 • Висока швидкість робіт.
 • Асортимент, що дозволяє виконувати обробку різних поверхонь.
 • Можливість повторного використання після стерилізації.
 • Відсутність ризику пошкодження здорових тканин.

Якість полірування можна оцінити за такими ознаками:

 • відсутність пір на реставрується поверхні;
 • відсутність переходу в місцях, де пломба з'єднується із зубною тканиною;
 • зубна нитка легко проникає в міжзубний простір, вільно рухається по бічній частині зубів;
 • після полірування гладкість і блиск зберігається тривалий час.

Полірувальні пасти для зубів: види і характеристики

Полірувальна паста для зубів може відрізнятися ступенем дисперсності, мати різний склад, що дозволяє виділити засоби:

 • ті, що містять фтор;
 • з антисептичними властивостями.

Залежно від призначення виділяють пасти полірувальні стоматологічні дрібно-, середньо-, крупнодисперсні. До їх складу можуть бути включені наступні компоненти: циркон, силікат алюмінію, пемза, перліт і ін.

Полірувальні пасти застосовуються без додавання води, а після фінішної обробки їх досить просто змити. При реставрації стоматолога треба буде розв'язати кілька завдань: зробити перехід між тканинами і пломбою непомітною, усунути перешкоди для змикання зубів, видалити поверхневий шар композиту, інгібований киснем, який має низькі міцності.

Згладжування поверхні виконують за допомогою алмазних головок і дрібнозернистих борів, а заключним етапом завжди буде шліфування та полірування, які дозволяють отримати блиск, властивий натуральній емалі.

Де купити полірувальні матеріали в стоматології?

Якісна фінішна обробка - один з найбільш відповідальних етапів, від якого залежать загальні враження від проведеної реставрації і здоров'я порожнини рота в майбутньому. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store ви знайдете полірувальні матеріали, які зроблять цей процес простим і ефективним.

В каталозі сайту ви знайдете інформацію про те, скільки коштують полірувальні матеріали, зможете ознайомитися з їхніми характеристиками, замовити з доставкою в будь-який регіон України, включаючи такі міста як Львів, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків, Дніпро.

Товар додано до списку бажань