Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Звукові зубні щітки


Звукова зубна щітка - одна з різновидів електронних пристроїв, призначених для якісного та м'якого очищення зубів. Делікатність - головна особливість електричного приладу.

Як працює звукова щітка для зубів?

Принцип її роботи відрізняється від механізму чищення звичайної ручної або ультразвукової щіткою. Відмінність полягає в тому, що щіткові щетинки наводяться в рух, коли електромагніт, впливає на пружину і резонатор, утворюючи звукові хвилі. В результаті щетинки починають коливатися з частотою приблизно 260 Гц. Це досить висока частота, що дозволяє ефективно вспінювати зубну пасту, швидко і акуратно прибирати наліт з зубної поверхні. До речі, пристрій називається звуковим, тому що людина сприймає вироблені їм звукові хвилі на слух.

Чим хороша звукова електрична зубна щітка?

  • Вона сприяє вимиванню забруднень навіть у самих важкодоступних місцях, в тому числі в проміжках між зубами, в ясенних кишенях.
  • Щетинки звуковий щітки пульсують з великою швидкістю (від 20 до 40 тис. Коливань в хвилину), що підвищує ефективність очищення нальоту, в порівнянні з використанням механічної щітки.
  • У звукових чистячих пристроях закладена оптимальна амплітуда руху щетинок, відповідає правилам механічного чищення зубів.
  • Пульсуючі щетинки стимулюють приплив крові до ясен. Поліпшення кровотоку - сприятливий фактор, від якого залежить стан зубів. Воно сприяє зміцненню ясен, служить профілактикою проти карієсу.
  • Звукові електричні зубні щітки універсальні. Вони підходять і для чутливих зубів, і для чищення виниров, брекет-систем, запломбованих зубів. Тим більше, що в продажу є різні функціональні насадки для цих приладів.

Як вибрати звукові зубні щітки?

Звертайте увагу на наступні параметри:

  • Потужність. Від цього критерію залежить швидкість пульсації щетинок, а від інтенсивності очищення залежить якість гігієнічної процедури.
  • Можливість зміни режиму роботи. Особливо важливий критерій для людей з чутливими зубами. Бажано вибирати пристрій, де є режим делікатного чищення.
  • Комплектація. Перевагою буде наявність в наборі допоміжних насадок на щітку різного призначення, наприклад, комплектація головками з ультрам'якою щетиною для делікатного чищення.
  • Додаткові аксесуари. Деякі моделі звукової щітки для зубів комплектуються футляром для зберігання приладу. Така комплектація підійде тим, хто багато часу проводить в дорозі.
  • Вартість. З огляду на складність пристрою, розраховувати на копійчану ціну годі й говорити. Однак зубні щітки звукові стоять тих грошей, які ви на них витратите.

Де купити зубні щітки звукові за найвигіднішою ціною?

Якщо ви шукаєте якісні засоби і аксесуари для гігієни ротової порожнини, звертайтеся за допомогою до точки продажу, які спеціалізуються на реалізації сертифікованої стоматологічної продукції. Маючи справу з професіоналами, ви отримаєте кваліфіковану допомогу і корисні рекомендації по вибору виробів. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store вашій увазі представлений широкий вибір товарів для особистої гігієни та професійного стоматологічного догляду. Тут ви можете купити звукові зубні щітки провідних європейських виробників за найвигіднішими цінами.

Будь-який товар на нашому сайті можна замовити з доставкою по Україні: до Львова, Одеси, Києва, Запоріжжя, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші міста. Доставка за адресою за рахунок магазину при вартості покупки понад 500 грн.

Товар додано до списку бажань