Залишити заявку на консультацію

Будучи дилером Dentsply Sirona, Bauer's Medical Group проводить навчання інженерів сервісної служби в сертифікованих центрах, здійснює гарантійне, післягарантійне і інсталяційне обслуговування обладнання.

Bauer's Medical Group створена для того, щоб допомагати лікарям йти назустріч майбутньому і розвивати стоматологічну галузь. Ми не тільки допомагаємо стоматологам відкривати для себе нові можливості з технікою від кращих світових брендів, ми також надаємо повний спектр послуг, пов'язаних з установкою і обслуговуванням устаткування. Наші сервісні інженери мають досвід в комплексному обслуговуванні цифрового стоматологічного обладнання, акредитовані в світових центрах навчання Dentsply Sirona.

Їм довіряють сотні стоматологів, які обрали обладнання від німецького бренду. Наші фахівці виїжджають до клієнта у зручний для нього час, проводять планове обслуговування відповідно до рекомендацій бренду-виробника, оперативну діагностику обладнання, швидко виявляють несправності та оперативно усувають їх, щоб лікар не втрачав дорогоцінні години прийому.

8

Фахівців

24/7

Екстрена підтримка

6+  лет

Середній досвід фахівця

Категорії устаткування, яке обслуговуємо

Стоматологічні установки

Виконуємо ремонт систем подачі стисненого повітря і води, аспіраційної системи, крісел, клапанів, світильників, інструментів лікаря, електроніки, монтуємо додаткове оснащення.

3D-сканери

Сервісна служба виконує будь-які завдання, пов'язані з роботою інтраоральний сканера. Проводимо установку, настройку і навчання експлуатації, оновлюємо програмне забезпечення.

Рентген апарати

Усуваємо поломку екрану, відмова блоку управління, вихід з ладу рентгенівської трубки, роз'ємів, генераторів, контролерів, акумуляторів, пробої мікросхем.

Фрезерне обладнання

Усуваємо будь-які поломки і несправності, пов'язані з роботою шліфувально-фрезерних і фрезерних верстатів від Dentsply Sirona.

Як відбувається діагностика?

Залишити заявку на консультацію

 

custom tpl file
Товар додано до списку бажань