Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Іригатори для порожнини рота


Іригатори для порожнини рота (водний флоссер, водяна зубна щітка) - апарати для очищення зубів і тканин в домашніх умовах. Дозволяють підвищити ефективність гігієнічних процедур, що в поєднанні з масажним ефектом є хорошою профілактикою різних порушень в ротовій порожнині. Подається під напором струмінь води ефективно видаляє наліт (в тому числі з різних конструкцій, імплантатів, брекетів), залишки їжі в межзубном просторі, роблячи гігієнічні процедури простими і ефективними.

Зубний іригатор: переваги апаратної чищення зубів

Апарат для чищення зубів - рішення, яке робить чистку зубів простою і ефективною.

Перерахуємо основні переваги іригаторів:

 • видалення нальоту і залишків їжі в важкодоступних місцях;
 • масаж м'яких тканин - хороша профілактика гінгівіту і пародонтиту;
 • можливість проведення антисептичної і протизапальної обробки.

Стоматологічні захворювання розвиваються при неякісному проведенні гігієнічних процедур. Залишки їжі і наліт є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, що призводить до появи неприємного запаху, розвитку хвороб зубів і ясен. Хронічні запальні процеси є причиною руйнування пародонта і освіти пародонтальних кишень.

Ситуація значно ускладнюється при наявності в роті ортодонтичних конструкцій, імплантатів, коронок, оскільки за допомогою зубної щітки неможливо отримати доступ до всіх ділянок, які потребують очищення. Велика перевага іригатора - можливість проведення масажу м'яких тканин, для чого прилад комплектується насадкою з силіконовим наконечником. Відновлення нормального кровообігу в яснах зменшує запальні процеси, покращує тонус судин, завдяки чому коріння зубів утримуються надійніше. Комфортного проведення процедури домагаються за допомогою регулятора тиску.

При необхідності іригатор для чищення зубів може бути наповнений не тільки водою, але і спеціальною рідиною для проведення гігієнічних процедур, що містить антисептичні та протизапальні компоненти. Вони допоможуть позбутися від неприємного запаху, запобігти пошкодженню зубної емалі бактеріями.

Показання до застосування

Іригатори, купити які можна в нашому інтернет-магазині, абсолютно безпечні і можуть застосовуватися щодня (при відсутності гострих порушень). Якщо це не так, рекомендуємо проконсультуватися зі стоматологом.

Регулярно використовуючи прилад для чищення зубів водою під тиском, можна домогтися істотного поліпшення стану ротової порожнини, позбутися від хронічних захворювань.

Застосовуючи іригатор, ви отримуєте гарантію:

 • свіжого дихання;
 • профілактики запалення пародонту;
 • відсутність зубного каменю;
 • видалення нальоту без руйнівного впливу на емаль.

Прилад показаний курцям, людям хворим на цукровий діабет. М'який масажний ефект зменшує біль при зростанні «зубів мудрості».

Конструкція іригатора

Прилад для чищення зубів напором води складається з наступних компонентів:

 • гідравлічного насоса;
 • судини для рідини;
 • ручки з гнучким шлангом;
 • насадки.

При включенні приладу насос створює необхідне для подачі рідини тиск, яка передається по шлангу до насадки, де вона набуває вигляду струменя або розпорошується (в залежності від насадки). Іригатор оснащений регулятором тиску, настройка якого виконується за спеціальною шкалою на виробі.

Велика частина приладів оснащена ємністю об'ємом 150-600 мл. Подача рідини виконується постійно або пульсуючим потоком. Залежно від моделі, частота може досягати 1000 пульсацій в хвилину, а рідина подаватися з бульбашками повітря, що підвищує ефективність масажу.

Види іригаторів

Пристосування для чищення зубів випускаються в трьох модифікаціях:

 • стаціонарні (що працюють від електромережі);
 • портативні (з автономним джерелом живлення);
 • підключаються до водопровідної мережі.

Прилади на акумуляторах - мобільні іррігатори, що дозволяють здійснювати чистку ротової порожнини в будь-яких умовах, включаючи відрядження. Однак по ефективності вони поступаються пристроїв, що працюють від електромережі, через більш низького тиску рідини на виході. У водопровідних іригатором використовується неочищена вода з централізованої мережі, що не гарантує безпечне проведення процедури, особливо при наявності запальних процесів в роті.

У комплект поставки входять наступні насадки:

 • основна;
 • ортодонтична;
 • пародонтологічна;
 • для язика.

Основна насадка вигнута під кутом, що створює необхідні умови для обробки віддалених ділянок. Ортодонтична насадка зовні нагадує основну, але наявність щітки робить очистку спеціальних конструкцій більш ретельної. У пародонтологической насадки кінчик виготовлений з силікону - для комфортного контакту з ясенною борозною. Розпилення рідини відбувається під помірним тиском і не викликає дискомфорту. Остання насадка видаляє наліт з мови - джерела неприємного запаху з рота.

Застосування іригатора

Пристрій для чистки зубів водою може використовуватися щодня. Рекомендуємо проводити процедуру безпосередньо після вечірнього чищення зубів щіткою і зубною пастою. Для цього слід заповнити ємність рідиною кімнатної температури. Насадка повинна бути спрямована до оброблюваної ділянки під кутом від 60 до 90 градусів. Тіло трохи зігнуто, як при чищенні зубів щіткою, завдяки чому вода буде стікати точно в раковину. Час проведення процедури - близько 5 хвилин. Якщо обробка іригатором виконується рідко, то час обробки можна збільшити до 15 хвилин. Для терапевтичного ефекту достатньо 2-3 процедур на тиждень.

Де купити іригатори для домашнього використання?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store - це широкий спектр матеріалів і устаткування для стоматологічних кабінетів, клінік. Одним з напрямків нашої діяльності є продаж засобів індивідуальної гігієни, включаючи стаціонарні і портативні іррігатори. В каталозі сайту ви дізнаєтеся, скільки коштує іригатор, зможете ознайомитися з його характеристиками, замовити товар. Іригатори для зубів купити в Україні можна з доставкою в будь-яке місто, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя і т.д. (Безкоштовна доставка при сумі замовлення від 500 грн.)