Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стоматологічні алмазні диски


У стоматологічній практиці регулярно використовуються диски алмазні зуботехнічні, без яких не обходиться жодне виробництво зубних протезів або коронок. Вони представлені у вигляді плоского зносостійкого медичного інструменту, який може впливати на міцні матеріали, такі як кераміка, метали.

Якими можуть бути диски в стоматології

Важливо розуміти, що диски алмазні стоматологічні може використовувати як лікар, так і технік. Іноді бувають випадки, коли потрібно розрізати композитний матеріал. Тут не допоможуть зонди медичні або звичайна насадка на бормашину.

Але більше застосування диски знайшли в сфері виготовлення протезів, які роблять за індивідуальним замовленням. А значить, завданням техніки буде випилювання, щоб виріб повторювало форму зуба пацієнта.

Виходячи їх цього, диски стоматологічні відрізняються за такими критеріями як:

  • Сировину, яке використовувалося для їх виготовлення;
  • Діаметр;
  • Товщина;
  • Фунціональность.

Додатково, може враховуватися такий параметр як одностороннє або двостороннє нанесення абразивного матеріалу, наявність обідка або суцільна зернистість.

Популярні діаметри - 16-35 мм, проте є вироби і більшого формату. Товщина може варіюватися від 0,15 мм і досягати 0,5 мм.

При цьому, для кожного матеріалу, з яким необхідно надавати форму, шліфувати, слід вибирати відповідний диск. В асортименті товарів інтернет-магазину можна підібрати і купити диски з дрібнозернистим покриттям, призначені для сепарації, конкуровкі. Вони можуть працювати як з керамікою і твердої пластмасою, так і з гіпсом, металокерамікою. Ціна пристосувань в Україні буде залежати від функціоналу приладу, при цьому якість всього асортименту буде незмінно високим.