Портативні іригатори


Для підвищення ефективності гігієнічних процедур в порожнині рота сьогодні використовуються сучасні прилади - іригатори. З їх допомогою очищення поверхні зубів, ясен, мови від залишків їжі і нальоту стає надзвичайно простий. На додаток до цього, іригатор має виражену масажне дію на м'які тканини, що запобігає появі таких порушень, як гінгівіт, пародонтит та ін. Для того, щоб мати можливість проводити гігієнічні процедури в будь-який час і в будь-якому місці, найкраще використовувати іригатори портативні.

Іригатор порожнини рота портативний, купити який можна в нашому інтернет-магазині, за принципом дії і функціональними можливостями практично не відрізняється від стаціонарного. Використовується для щоденного очищення порожнини рота, ортодонтичних конструкцій, проведення зрошують процедур. Прилад незамінний для людей з коронками, мостами, протезами, брекетами. Струмінь подається під тиском через одну з насадок, вимиває залишки їжі з під елементів таких конструкцій, видаляє наліт. Процедура є щадить, щоб не було подряпин штучних конструкцій, продовжує термін їх служби.

Портативні іригатори порожнини рота - хороша альтернатива зубної нитки, електричної зубної щітки, пристроїв для відбілювання емалі. Проводити процедури рекомендується від 2 до 7 разів на тиждень, а тривалість одного сеансу варіюється від 5 до 15 хвилин.

Основні показання для гігієнічних процедур за допомогою іригатора:

 • очищення простору між зубами;
 • профілактика і терапія захворювань м'яких тканин;
 • догляд за ортодонтичними конструкціями, имплантами, коронками;
 • профілактика порушень у людей хворих на цукровий діабет;
 • усунення неприємного запаху з рота шляхом видалення нальоту з язика.

Принцип дії портативного іригатора

Іригатор для порожнини рота портативний складається з наступних основних елементів:

 • гідронасоса;
 • ємності для рідини;
 • ручки з гнучким шлангом;
 • насадки.

Необхідний тиск для подачі рідини з резервуара до насадки створюється насосом при включенні приладу. Для настройки оптимального режиму роботи, іригатор оснащений регулятором тиску. Струмінь рідини, в залежності від моделі приладу, подається безперервно, пульсуючим потоком або з бульбашками повітря, що підвищує очищувальну здатність, ефективність масажних процедур.

Для зрошення використовується звичайна очищена вода або спеціальні лікувальні розчини, до складу яких входять антисептичні, протизапальні компоненти. Для повсякденного використання підійдуть апарати, що подають рідину під тиском близько 500 кПа.

Види іригаторів

Залежно від режиму подачі рідини, виділяють наступні прилади:

 • Моноструйні. Найпростіші пристрої з безперервною подачею рідини.
 • Пульсуючі. Мікропульсації, з якими подається рідина до насадки, підвищують її очищувальну здатність, забезпечують проведення більш інтенсивного масажу.
 • З аерацією. Бульбашки повітря в струмені рідини підсилюють інтенсивність впливу на забруднені ділянки, що дозволяє більш ефективно видаляти залишки їжі, наліт, запобігати розмноженню бактерій. Аеромасаж за своїм терапевтичному впливу на м'які тканини значно перевершує масаж звичайним струменем.

Функціональність приладу в великій мірі залежить від використовуваних насадок.

Переносний іригатор порожнини рота може комплектуватися наступними насадками:

 • основна - призначена для проведення процедур в ротовій порожнині зі здоровими зубами і яснами;
 • ортодонтична - ефективна для видалення нальоту з спеціальних конструкцій, брекетів, імплантатів;
 • пародонтологічна - оснащується силіконовим наконечником, який забезпечує безпечний догляд за м'якими тканинами, чистку пародонтальних каналів.

Де купити портативний іригатор?

В інтернет-магазині Bauer's Dental Store представлені товари, які повністю задовольняють потреби сучасного стоматологічного кабінету або клініки. Також ми реалізуємо засоби та пристрої для проведення гігієнічних процедур в домашніх умовах, включаючи іригатор ручної (кишеньковий, дорожній, бездротової). У каталозі представлено детальний опис іригаторів, можна дізнатися, скільки коштує пристрій, замовити товар. Іригатор дорожній можна купити з доставкою в будь-який регіон, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Київ, Львів, Харків, Одесу, Запоріжжя та інших міст України (безкоштовна доставка при сумі замовлення від 500 грн).

Товар додано до списку бажань