Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Дзеркала та ручки стоматологічні


Стоматологічне дзеркало - незамінний інструмент для будь-якого стоматолога. Воно використовується для ретельного огляду ротової порожнини і контролю виконання лікувальних маніпуляцій. Дзеркала мають просту конструкцію, можуть відрізнятися розмірами, типом ручок, матеріалом виготовлення. Оскільки будь-який візит до стоматолога починається з огляду зубів і ясен дзеркалом, то дуже важливо, щоб клініка була укомплектована високоякісними інструментами. Купити стоматологічні дзеркала за доступною ціною можна в інтернет-магазині Bauer's Dental Store.

Стоматологічне дзеркало: застосування та види

Стоматологічні дзеркала використовуються для:

  • Інформативного огляду зубів, фиссур, пародонтальних кишень, ясен, особливо у важкодоступних місцях ротової порожнини;

  • Відведення та захисту м'яких тканин при виконанні будь-яких стоматологічних маніпуляцій;

  • Виявлення хворобливості зубів;

  • Фотографування та відеофіксації процесу лікування інтраоральної камерою;

  • Досягнення збільшувального ефекту при лікуванні або проведенні реставрації зубів.

Дзеркало складається з дзеркальної поверхні, хвостовика і знімною ручки. Дентальне дзеркало кріпиться на рукоятці під кутом 115-125 градусів, що забезпечує зручний доступ до всіх зубах. Важлива властивість будь-якого інструменту - захист від запотівання й влучення слини. Це досягається нанесенням на поверхню спеціального родієвого напилення. Дзеркала стоматологічні з родієвим покриттям для зубів відмінно відбивають світло, не пітніють, відрізняються термоустойчивостью

У практиці використовуються два види дентальних дзеркал:

  • З плоскою поверхнею, що відбиває зображення в натуральну величину;

  • З увігнутою поверхнею, дозволяють домогтися збільшення і детально розглянути всі дрібні дефекти на поверхні зубів і ясен.

Найчастіше стоматологічні дзеркала продаються без ручки, вони можуть стерилізувати різними способами - автоклавирование, хімічний і газовий метод. Стерилізацію дзеркальця проводять в розібраному вигляді, попередньо промивши всі складові елементи під проточною водою.

Деякі сучасні моделі дентальних дзеркал комплектуються вбудованим підсвічуванням, що забезпечує кращий огляд під час діагностики ротової порожнини. Також на ринку представлені одноразові пластикові стоматологічні дзеркала, які піддаються утилізації відразу після використання. Ціна на дзеркало стоматологічне з ручкою залежить від виробника, матеріалу виготовлення та інших характеристик. Вироби із пластику зазвичай коштують дешевше, ніж з медичної сталі.

Види ручок для стоматологічних дзеркал

Ручка для стоматологічного дзеркала може виготовлятися з пластику або з нержавіючої медичної сталі. Сталеві вироби відрізняються довговічністю, володіють стійкістю до хімічних і термічних дій, стерилізуються різними способами. Також вони відрізняються по:

  • Формі (круглі і горіння);

  • Способом кріплення;

  • Діаметру різьби.

При виборі звертайте увагу на ергономічність інструменту, багато сучасних моделей мають невелику вагу і силіконове покриття для додаткового зручності лікаря.

Де в Україні купити стоматологічне дзеркало і ручки

Купити стоматологічне дзеркало в Україні у зручний для вас час можна в інтернет-магазині Bauer's Dental Store. Ми пропонуємо великий асортимент сертифікованої продукції з гарантією від виробника. У нас можна придбати обладнання та медичні витратні матеріали для клінік, медичних центрів, стоматологічних кабінетів, лабораторій за доступними цінами.

Свяжитесь с нашими менеджерами по телефону +38(067) 007 70 10 и получите полную информацию о том, сколько стоит, как комплектуется, где производится интересующий вас товар. Также мы осуществляем бесплатную доставку заказов в Киев, Харьков, Запорожье, Днепр и другие города Украины.