Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Насадки для іригаторів


Іригатор - дуже зручний і ефективний інструмент, який використовується для повсякденної гігієни ротової порожнини, профілактики та навіть лікування деяких хвороб зубів і ясен. Ключовий елемент інструмента - насадки для іригатора. Це деталь у вигляді трубочки, через яку в ротову порожнину подається під тиском струмінь рідини.

Призначення насадки для іригатора

Під час звичайної чистки зубів, навіть дуже ретельної, між зубами і в інших важкодоступних місцях можуть залишатися частинки їжі, наліт. Надалі саме тут розвивається карієс, запалюються ясна.

Іригація (вимивання напором рідини) дозволяє усунути забруднення на самих недоступних ділянках, в тому числі, у вузькому межзубном просторі. Насадка для іригатора виконує функцію подачі рідини в ротову порожнину, а спеціальні наконечники дозволяють зробити потік рідини спрямованим. Спрямована під тиском струмінь рідини не тільки очищає, але і здійснює масаж ясен, стимулює кровообіг, що добре позначається на стані здоров'я зубів і ротової порожнини в цілому.

Насадки для іригаторів відносяться до категорії засобів індивідуальної гігієни. Тому в комплектації іригаторів, як правило, є кілька стандартних насадок різного кольору, щоб кожен член сім'ї користувався тільки своєю. Як і будь-який засіб гігієни, насадки потрібно періодично міняти. Стоматологи рекомендують це робити кожні 3-7 місяців (в залежності від типу виробу).

Як вибрати насадки для іригатора: види насадок

Крім стандартної (застосовується найчастіше), є ще кілька типів насадок. Кожна з них має своє призначення:

  • Пародонтологічний - модель, оснащена силіконовим наконечником для глибокого і безпечного очищення ясенних кишень.
  • Для імплантатів - рідкісні щетинки дозволяють якісно чистити коронки, мости, імплантати.
  • Для носа - оснащена наконечником для промивання носових пазух. Призначена для профілактики і лікування запальних, простудних захворювань носа.
  • Іригатор-насадка для брекетів (ортодонтологіческая) - створена для іригації брекет-системи. Рідина через таку насадку подається у вигляді монопучка, що дозволяє ефективно обробляти і саму систему, і міжзубні щілини.
  • Для чищення мови - виготовлена ​​у формі лопатки, дозволяє прибрати наліт з мови, сприяє свіжості дихання.
  • Насадки-щіточки - це щітка і іригатор в одному виробі. Ідеальне пристосування для видалення зубного нальоту.

Де купити насадки на іригатор?

Стоматологічні прилади та інструменти, засоби по догляду за порожниною рота слід купувати в спеціалізованих магазинах, де реалізуються сертифіковані товари, де можна отримати консультацію компетентного фахівця. Вибрати і купити якісні насадки для іригаторів за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна).

На нашому сайті bauersmedical.com.ua великий вибір стоматологічної продукції провідних виробників, який ви можете замовити з доставкою в Запоріжжя, Київ, Одесу, Львів, Харків, Дніпро (Дніпропетровськ) та інші міста України. Скільки коштує доставка? Безкоштовна адресна доставка по Україні при покупці на суму понад 500 грн.