Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Дезінфектори для рук


Шкірний антисептик для рук - незамінний засіб боротьби з потенційно небезпечними мікроорганізмами, в тому числі зі збудниками небезпечних захворювань, які оточують нас всюди: на роботі, в транспорті, в магазині. Щоб захистити себе від хвороб, потрібно дотримуватися просте, з дитинства знайоме правило - мити руки з милом. Якщо ж такої можливості немає, то лікарі рекомендують використовувати бактерицидний санітайзер для шкіри. Невеликий пляшечку з таким засобом потрібно завжди мати при собі, особливо в періоди активності вірусних захворювань.

Сучасні засоби для дезінфекції рук: детальна класифікація

Перший критерій відмінності шкірних антисептиків - це область їх застосування.

Засоби дезінфекції використовують в таких сферах:

 • медицина, в тому числі стоматологія;
 • косметологія, манікюрні, перукарські послуги;
 • навчальні заклади;
 • кафе, ресторани, інші підприємства громадського харчування;
 • виробнича і переробна промисловість;
 • побутові потреби.

За призначенням можна виділити три групи санітайзерів:

 • засоби для обробки шкірних покривів;
 • санітарний знезаражувачі для поверхонь і побутових предметів;
 • антисептик медичний, призначений для медперсоналу (для обробки рукавичок при проведенні хірургічних операцій, знезараження інструменту).

За типом ПАР в складі антисептика виділяють:

 • звичайні миючі засоби без протимікробних компонентів;
 • дезінфектори для рук без спирту (містять різні активні хімічні речовини: хлоргексидин, йод, четвертинні амонієві сполуки);
 • спиртовмісні - найбільш поширені засоби на основі етанолу, ізопропанолу, н-пропанолу, а також їх поєднання.

Спиртові санітайзери відрізняються найбільш вираженою бактерицидною дією. Вони практично на 100% справляються з мікробами, вірусами. Така дія пояснюється здатністю спирту до зміни структури білка.

Класифікація антисептиків для рук за формою випуску:

 1. Рідина. В об'ємній тарі зазвичай купують засіб для організацій, де розливають його у флакони меншого обсягу з дозаторами. Такий засіб використовується не тільки для обробки рук, але і для дезінфекції поверхонь, предметів, інструментів.
 2. Рідина в пляшці з дозатором. До всіх переваг додається зручність використання і економну витрату дезинфектора.
 3. Спрей. В такій формі теж випускають рідкі антисептики. Гідність спрея - швидке і рівномірне нанесення на шкіру і поверхні.
 4. Гелевий дезінфектор для рук. Його перевага перед рідкими бактерицидними засобами - в густої консистенції. Гель не розтікається і трохи повільніше висихає. Це дає можливість рівномірно розподілити санітайзер на шкірі і домогтися максимально ефективної дезінфекції.
 5. Антибактеріальне мило. Продається в традиційному твердому вигляді та у вигляді густої мильної рідини. Для рідкого мила передбачені різні види дозаторів. Найбільш ефективний в боротьбі з бактеріями, особливо в місцях громадського користування, сенсорний безконтактний дозатор.

І, зрозуміло, антисептики для рук відрізняються ціною. Розцінки на засоби дезінфекції коливаються в широкому діапазоні цін. Їх вартість залежить і від обсягу, і від форми випуску, але в першу чергу від складу, призначення і виробника.

Як вибрати хороший антисептик для рук?

Головні вимоги до засобів дезінфекції, які безпосередньо контактують зі шкірою:

 • висока антибактеріальна ефективність - засіб повинен нещадно вбивати шкідливі мікроби (вірусного, грибкового походження);
 • швидке дію - не більше 2,5 хвилин;
 • безпеку для шкіри - гіпоалергенність, наявність пом'якшуючих компонентів, що перешкоджають пересихання шкірних покривів (алое вера, гліцерин, вітамін E).

Серед рідких антисептиків для рук найбільш ефективні спиртові розчини з вмістом активної речовини 65-70%.

Де купити шкірний антисептик для рук?

Якщо ви хочете придбати дійсно ефективний антисептик, потрібно шукати постачальників, які спеціалізуються на професійній продукції. Надійний постачальник - гарантія придбання якісного кошти, відповідного заявленим характеристикам.

На сайті Bauer's Dental Store р Дніпро (Дніпропетровськ) ви знайдете широкий вибір якісних САНІТАЙЗЕР. У нас ви можете купити спеціальні і універсальні дезінфектори для рук за вигідною ціною, замовити їх з доставкою в будь-який регіон України (Київ, Харків, Львів, Запоріжжя, Одеса та ін.) У прайсі вказана роздрібна ціна товару. При покупці оптом уточнити вартість антисептика можна у наших менеджерів.

Поширені запитання

✅Як правильно користуватися санітайзер для рук?

Нанести невелику кількість на одну руку, потім не менше 30 секунд втирати в шкіру обох рук, розподіляючи антисептик рівномірно по всій поверхні шкіри. Особливо приділити увагу нігтьової зоні, шкірі між пальцями.

✅Чи безпечний шкірний антисептик для дітей?

У дітей до 7 років використання спиртовмісних антисептиків може привести до порушення гідроліпідного балансу шкіри, тому дітям краще просто мити руки з милом або обробляти шкіру САНІТАЙЗЕР без спирту.

✅Чи потрібно мити руки, якщо перед цим вже обробив шкіру санітайзер?

Антисептики ефективні проти бактерій, але вони не можуть очистити шкіру від пилу, жиру та інших забруднень, тому після вулиці обов'язково потрібно мити руки.

✅Чи можна протирати антисептиком для рук особа?

Якщо ви протрете обличчя САНІТАЙЗЕР для рук, нічого страшного з шкірою не трапиться. Не використовуйте засіб при наявності алергії на його компоненти, будьте обережні при нанесенні (уникайте попадання в очі).

Товар додано до списку бажань