Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Штрипси стоматологічні


Штрипси для зубів (шліфувальні смужки) широко використовуються в стоматологічній практиці. Але найчастіше лікар вдається до допомоги штрипсів в процесі естетичної реставрації.

Шліфувальні смужки для зубів: види, характеристики, сфера застосування

Штрипси призначені для обробки зубних коронок, відреставрованих і запломбованих поверхонь в межзубном просторі (місцях недоступних для звичайних шліфувальних інструментів). Стоматологічні штріпси представляють собою вузькі смужки з абразивним покриттям. Ширина смужок коливається від 2 до 8 мм, довжина - від 12 до 18 см, а напилення на їх поверхні має різний рівень жорсткості. Параметри інструменту різних виробників не мають істотних відмінностей. Штрипси мають дві форми випуску: готовий виріб і в формі рулону.

Смужки зубні стоматологічні використовують в профілактичних і лікувальних цілях. З їх допомогою:

 • полірують поверхні;
 • видаляють зубний наліт, залишки пломбувального матеріалу;
 • здійснюють первинну шліфування зубних коронок;
 • препарують тканини;
 • надають потрібну форму вінірами.

У стоматологічній практиці використовується 2 види штрипсів:

 • пластикові (на основі поліестеру) шліфувальні смужки;
 • штріпси металеві стоматологічні.

Якість матеріалу безпосередньо впливає на вартість інструментів. Так, металеві вироби більш надійні, ефективні, тому й коштують дорожче пластикових. Однак поліестерові володіють гнучкістю, різноманітніші в порівнянні з виробами з металу, а в деяких випадках і безпечніші.

Обидва види шліфувальних смужок випускають з різним за ступенем абразивності напиленням, використовуючи абразивні частинки алмазу, корунду, окису алюмінію, карборунд, гранат:

 • крупнозернистое напилення ефективно видаляє наліт, надлишки пломбувальних матеріалів, цементу;
 • інструмент середньої абразивності робить оброблювані поверхні гладкими;
 • смужки з дрібнозернистим покриттям полірують.

Абразивність вироби ідентифікують за кольором: червоним позначено мелкодисперсное напилення, синім - крупнодісперсной.

Смужки шліфувальні стоматологічні: особливості використання

Основні етапи роботи зі стоматологічним штрипсами:

 1. Вибір робочої ділянки.
 2. Вибір інструмента відповідно до типу робіт (абразивність).
 3. Обробка (плоских поверхонь, проміжків між зубами).

Під час обробки інструмент притискають до оброблюваної поверхні і виконують зворотно-поступальні рухи до отримання потрібного результату. У процесі шліфування важливо стежити, щоб інструмент не травмував м'які тканини.

Штрипс стоматологічний - це одноразове пристосування, яке викидають відразу після використання.

Де купити штріпси стоматологічні шліфувальні?

Інтернет-магазин Bauer's Dental Store спеціалізується на продажу в Україні високоякісного обладнання та витратних матеріалів для стоматології. У нас ви знайдете продукцію кращих виробників стоматологічних товарів з гарантією по самій вигідною ціною.

Смужки шліфувальні стоматологічні поштучно і в наборі представлені на сайті магазина Bauer's Dental Store. Це продукт компанії NTI - найбільшого виробника стоматологічної продукції в світі.

Скільки коштує якісний інструмент, його характеристики, особливості застосування дивіться в каталозі Bauer's Dental Store. У нас в магазині ви можете замовити все необхідне для стоматологічного кабінету з доставкою по Україні (в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Львів та ін. Міста).

Товар додано до списку бажань