Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Автоклави стоматологічні


При оснащенні стоматології в числі іншого обладнання необхідно купити автоклав стоматологічний - пристрій, призначений для стерилізації стоматологічних інструментів. Наявність обеззараживающего обладнання в медичній практиці - само собою зрозумілий факт, оскільки від якості стерилізації інструментів залежить безпека пацієнтів і медичного персоналу. Крім того стерилізація усуває ризик перехресного інфікування.

Автоклав для стоматології: особливості застосування

У лікуванні, протезуванні зубів, проведення профілактичних маніпуляцій стоматолог використовує різні інструменти, які контактують зі слиною, тканинами ротової порожнини пацієнта. Природно, що перед повторним використанням цей інструмент повинен пройти ефективну стерилізацію.

Найзручніший і ефективний спосіб дезінфекції стоматологічного інструменту - це хороший стерилізаційний автоклав. Апарат має дві камери. В одну заливається дистильована вода, а в іншу поміщаються предмети, що вимагають очищення. Після замикання другої камери герметичною кришкою в водопаровой камері відбувається нагрів води. Пара, що утворюється надходить під тиском у камеру з інструментами.

Інструменти, поміщені в апарат, проходять три стадії очищення:

 1. Підготовка (завантаження інструментів, налаштування обладнання).
 2. Очищення і стерилізація парою.
 3. Сушка та охолодження.

Стоматологічний автоклав Sirona: характеристики, переваги

Dentsply Sirona (США) - найбільший в світі постачальник обладнання для стоматологий. Купуючи продукцію цієї фірми, ви можете бути впевнені, що купуєте високоякісний виріб унікальної розробки, виготовлене із застосуванням новітніх технологій.

Стерилізатори для стоматології ТМ Dentsply Sirona мають кілька модифікацій:

 • горизонтальне завантаження;
 • вертикальне завантаження;
 • автоклав для стоматологічних наконечників;
 • медичний стерилізатор для стоматологічного обладнання.

Незалежно від конфігурації, автоклави Sirona відповідають найвищим стандартам якості. Їх переваги:

 • надійність;
 • висока ефективність стерилізації за рахунок глибокого проникнення пара в структуру дезінфікуючих матеріалів;
 • довговічність;
 • функціональність і простота експлуатації.

Де купити в Україні автоклави медичні стоматологічні?

Інтернет-магазин матеріалів і устаткування для стоматології Bauer's Dental Store пропонує широкий вибір автоклав медичних стоматологічних Sirona по самій вигідною ціною. Скільки коштує стерилізаційна апаратура? Вартість по прайсу вказана в каталозі. На сайті Bauer's Dental Store можна замовити будь-яке обладнання для стоматології, витратні стоматологічні матеріали з гарантією від виробника з доставкою в м. Дніпро і по Україні (в Київ, Харків, Запоріжжя, Львів, Одесу та ін. міста).