Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Засоби дитячої гігієни


Якщо ваша дитина неохоче доглядає за своїми зубами, вередує, і скаржиться на «несмачний» еліксир або «пекучу» зубну пасту, прийшов час звернути увагу на професійні засоби гігієни порожнини рота для дітей, виготовлені з урахуванням психології підростаючого покоління і сучасних викликів. Говорячи про сучасні виклики, ми маємо на увазі солодощі, в достатку доступні малюкам, особливому біохімічному складі їжі, яка, на жаль, прискорює розвиток карієсу і інших проблем порожнини рота.

Чим засоби дитячої гігієни відрізняються від аналогічних рішень для дорослих? Уявімо, що вам потрібно купити зубну щітку для свого сина, віком 3 роки. На що, перш за все ви будете звертати увагу при виборі? На забавний зовнішній вигляд, звичайно, вигукне велика частина батьків! Так, безумовно, цей предмет гігієни повинен привертати увагу дитини, але куди важливіше складу.

  1. М'яка щетина з гіпоалергенного композиту або натурального ворсу. Десна у малюків дуже чутливі, тому для догляду за ними не рекомендується застосовувати стандартні засоби, що продаються в звичайних магазинах.
  2. Полімерна ручка з нетоксичних матеріалів. На жаль, дешеві китайські щітки роблять із сировини низької якості, яке, крім того, що швидко втрачає зовнішню привабливість, виділяє різкий хімічний запах при контакті зі шкірою і водою.

Зверніть увагу, що всі засоби гігієни для дітей, представлені в цьому розділі каталогу, мають професійну орієнтацію. Що це означає? Це означає, що вони краще знімають шкідливий наліт, навіть якщо дитина чистить зуби не дуже ретельно, довше перешкоджають утворенню мінеральних відкладень, ніж популярні аптечні засоби.

Особливі засоби для гігієни порожнини рота

Огляд ми почали з того, що не всі малюки охоче чистять зуби. Так як же змусити полюбити кошти для дитячої гігієни, не травмуючи психіки? І знову батькам на допомогу приходять професійні рішення. Компанії, міцно закріпилися в цій ніші, мають пару «козирів» в рукаві. Ми вже розповіли, як вибрати дитячу зубну щітку, але що на рахунок пасти? У нас ви знайдете пасти з цукерковим ароматом Tutti Frutti. Але нехай вас не бентежить наявність ароматизаторів, свою справу ці кошти роблять на 200%, за рахунок наявності в складі ізомальт, гидрофосфата / фосфату натрію, фториду, діоксиду кремнію.

Як бачите, дитяча професійна гігієна порожнини рота, за «фруктової» начинкою приховує цілком серйозний склад, м'яко, але впевнено захищає зуби від карієсу.

Продовжуючи розкриття теми особливостей професійних Догляду коштів, варто виділити пару унікальних рішень: подарункові набори (зубна щітка + 5 кольорових пакетиків гелю), мініатюрні флоси з власником.

Головне пам'ятати, що дитяча гігієна порожнини рота починається з зацікавленості. Такі незвичайні подарунки точно зацікавлять малюка, ну а якщо батьки на особистому прикладі покажуть, як користуватися зубною ниткою, дитина обов'язково захоче повторити.

Чим більше ви вкладете в здоров'я зубів зараз, тим менше проблем доведеться вирішувати в майбутньому. Ми пропонуємо купити дитячі засоби гігієни, які особисто відібрали і перевірили. Тому в каталозі панує плюралізм брендів.