Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Диспенсери стоматологічні


Диспенсер стоматологічний - зручне обладнання для гігієни ротової порожнини, яке підходить як для стоматологічного кабінету, так і для домашнього використання. Його призначення - профілактичний догляд за порожниною рота (полоскання після їжі з метою видалення частинок їжі, освіження дихання).

Диспенсери для стоматологічних кабінетів: конструкція і особливості застосування

Усередині диспенсера встановлюється ємність з ополіскувачем. На виході розташовується дозатор, завдяки якому в стаканчик потрапляє необхідний обсяг обполіскувати рідини. У комплектацію пристрою також входить набір стаканчиків.

Устаткування працює за принципом кулера з водою. Одним натисканням можна отримати потрібну порцію ополіскувача.

При регулярному обполіскуванні ротової порожнини відзначаються:

  • зниження чутливості зубів до холодних і гарячих продуктів;
  • свіжість подиху на 6 годин;
  • зменшується схильність ясен до запалення;
  • поліпшується кровообіг.

Гігієнічний диспенсер мається на кожному стоматологічному кабінеті. Чи є необхідність у покупці такого обладнання для будинку? Тільки одиниці людей можуть похвалитися ідеальним здоров'ям зубів. Решті ж заради підтримки зубів і ясен у здоровому стані доводиться приймати цілий комплекс гігієнічних заходів. При схильності ясен до запалення пародонту, при високій чутливості зубів і схильності до утворення карієсу регулярне ополіскування порожнини рота спеціальними профілактичними засобами стає невід'ємною частиною щоденного догляду. В цьому випадку стоматологічний диспенсер стане незамінним помічником і спростить виконання гігієнічних процедур.

Установка устаткування так само проста, як і його використання. Диспенсер можна встановити на горизонтальній поверхні столу або повісити на стіну.

Де купити диспенсер стоматологічний?

Професійне стоматологічне обладнання, якісні засоби гігієни для ротової порожнини, а також супутні товари краще купувати в спеціалізованих магазинах, де реалізується сертифікована продукція, де можна отримати консультацію компетентного фахівця. Вибрати й купити диспенсер стоматологічний для будинку, для стоматологічного кабінету за вигідною ціною пропонує інтернет-магазин Bauer's Dental Store (Дніпро, Україна).

На нашому сайті bauersmedical.com.ua великий вибір товарів від провідних європейських виробників, які ви можете замовити з доставкою в Запоріжжя, Київ, Одесу, Львів, Харків та інші міста України. Безкоштовна адресна доставка по всій Україні при покупці на суму понад 500 грн.

Товар додано до списку бажань