Печі для сінтерізаціі діоксиду цирконію


Більшість зуботехнічних лабораторій використовує для випалу зубних ортопедичних конструкцій керамічне муфельну обладнання. Однак зараз в Україні з'являється все більше сучасних клінік, лабораторій, які застосовують в зубному протезуванні інноваційні технології та матеріали. У зубній реставрації такі стоматологічні центри віддають перевагу діоксиду цирконію, який істотно виграє за показниками міцності, світлопроникності, природності, приживлюваності. Технологія спікання цього матеріалу відрізняється від технології випалювання кераміки, тому на зміну муфельним печей прийшла піч для сінтерізаціі діоксиду цирконію. Це обладнання з величезним потенціалом останнім часом користується великим попитом.

Специфіка застосування печі для сінтерізаціі цирконію

Пацієнти стоматологічних клінік зараз вибирають якість, естетику і довговічність, тому популярність цирконієвих реставрацій, незважаючи на більш високу вартість матеріалу, стає дедалі більше. Піч для спікання цирконію - обладнання, без якого неможливо виготовлення сучасних високоякісних цирконієвих реставрацій. Але це далеко не єдина причина для придбання такої печі.

Придбання і використання цього обладнання дає зубному техніку масу переваг:

  • висока точність встановленого температурного режиму, рівномірний розподіл тепла всередині сінтерізаціонной камери, що гарантує високу якість випалу ортопедичних виробів;
  • висока швидкість спікання - забезпечує високу продуктивність роботи зуботехнічної лабораторії;
  • наявність різних режимів роботи - від щадного до високотемпературного, що істотно розширює сферу застосування печі;
  • комунікація обладнання з програмним забезпеченням CAD CAM систем, що автоматизує і розширює можливості управління процесом виробництва ортопедичних виробів та підвищує ефективність цього процесу;
  • інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, що робить устаткування простим в експлуатації.

Де купити піч для спікання цирконію в Україні?

Для клінік і зуботехнічних лабораторій, які вважають за краще працювати з сучасними матеріалами і планують впровадження CAD CAM технологій, піч для сінтерізаціі цирконію є предметом першої необхідності. Цей напрямок стоматології зараз активно розвивається, а обладнання для спікання цирконієвих орто конструкцій постійно модернізується. Виробники розробляють печі різної виробничої потужності, з різними функціональними можливостями. Підібрати оптимальний варіант печі для спікання цирконію вам допоможуть менеджери інтернет-магазину Bauer's Dental Store в м Дніпро (Дніпропетровськ).

Ми поставляємо на ринок інноваційне обладнання, матеріали та інструменти для сучасної стоматології. У нас ви можете замовити продукцію виробників зі світовим ім'ям за вигідною ціною. Доставка по містах України (Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя та ін.) Безкоштовна, якщо ви замовляєте товар на суму від 500 грн.

Товар додано до списку бажань