Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Наконечники стоматологічні


Головний інструмент в роботі лікаря-стоматолога - це стоматологічні наконечники. Вони є важливим робочим елементом стоматологічної установки і приводять в рух бори, інші інструменти, за допомогою яких стоматолог здійснює препарування твердих тканин зуба, формування порожнин, шліфування, полірування реставрацій. Коли потрібно вибрати наконечник стоматологічний, ціна не грає вирішальної ролі. Найважливіші критерії - це принцип роботи, призначення, область застосування, а також функції та робочі параметри. Розглянемо всі види стоматологічних наконечників, необхідних для ефективного, якісного та комфортного лікування зубів.

Види наконечників стоматологічних

Залежно від того, яким способом запускається обертальний механізм, наконечник стоматологічний може бути:

 • Механічний;
 • Турбінний.

Турбінні наконечники працюють на високій швидкості (300-500 тисяч об/хв). Стоматологічний інструмент (бор) приводиться в рух підшипниками, які в свою чергу працюють під дією нагнітається під тиском потужного повітряного потоку.

Механічний стоматологічний наконечник функціонує, що приводиться в рух мікромотором (повітряним, електро).

Відповідно до призначення в стоматології використовують такі типи наконечників:

 • Кутові.

Наконечник кутовий стоматологічний призначений для роботи з ріжучим інструментом, препарування контактних, вестибулярних і мовних поверхонь зубів, підготовки порожнин під пломбу, при пломбуванні каналів (для відкриття доступу до кореневих каналів зубів на нижній щелепі), обробки зуба під вкладку, коронку, свердління лунки під парапульпарние імпланти. Умови роботи кутового наконечника - в діапазоні швидкості 20-70 тисяч об/хв, як з підвищує, так і зі знижувальним передавальним відношенням.

 • Прямі.

Використовують для роботи з абразивним інструментом, сепараційними дисками, твердосплавних фасонної головкою, розрізання та обробки ортопедичних конструкцій, відкриття доступу до каналів зуба на фронтальних зубах верхньої щелепи. Параметри роботи прямого наконечника аналогічні кутовому.

 • Спеціальні.

Це наконечники, призначені для проведення певних процедур (ендодонтичні, хірургічні, ортопедичні - використовуються в імплантології, ін.)

Як вибрати стоматологічний наконечник?

Як правильно вибрати і купити наконечник стоматологічний кутовий, прямий або спеціальний? Фахівці Bauer's Dental Store рекомендують враховувати наступні параметри:

 1. Підсвічування. Моделі з световодом забезпечують кращий огляд зони препарування. Перевага сучасних наконечників з підсвічуванням - автономна (бездротова) робота, завдяки вбудованому генератору.
 2. Розмір головки наконечника визначає область його застосування. Для більшості терапевтичних, хірургічних робіт використовується інструмент стандартного розміру. Великі наконечники призначені для розрізання та обробки орто конструкцій. Найменші застосовують в дитячій стоматології.
 3. Спосіб підключення - прямий (найбільш популярний) і через швидкознімний перехідник. Наконечники з прямим підключенням не потребують частої заміни і стерилізації.
 4. Охолодження. Так як стоматологічний інструмент обертається на великих швидкостях, щоб уникнути перегріву інструменту і препаріруемих тканин все стом установки оснащені системою охолодження. Різниця тільки в складності і ефективності системи. Сучасні установки мають чотирьох-п'ятиканальні системи подачі охолоджуючої рідини.
 5. Спосіб кріплення до шлангу - ключем, на замках. Більш надійним є фіксація ключем.
 6. Матеріал підшипника. У сучасному обладнанні використовуються керамічні підшипники - більш міцні, стійкі до зношування, ніж сталеві.

Чи відіграє роль у виборі ціна стоматологічних наконечників? Не можна економити на обладнанні, коли мова йде про забезпечення зручності користування, як засіб лікування. Покупка дешевих наконечників може створити масу незручностей і труднощів в роботі для лікаря. Однак важливим критерієм вибору є не вартість, а виробник. Одними з найбільш надійних в професійних колах вважаються стоматологічні наконечники «Сірона», а Bauer's Dental Store є офіційним дилером продукції Dentsply Sirona в Україні.

Крім того, велике значення для довгої і ефективної експлуатації обладнання має правильна обробка стоматологічних наконечників.

Де купити наконечник стоматологічний

Інструменти і обладнання для стоматології виробництва Dentsply Sirona в асортименті з гарантією від виробника, сервісним обслуговуванням, безкоштовною доставкою по Україні можна купити в Bauer's Dental Store, оформивши замовлення прямо на сайті магазина. У нас ви можете купити наконечник стоматологічний для будь-яких видів стоматологічних маніпуляцій: кутові мікромоторні, прямі наконечники, швидкоз'ємні перехідники, наконечник стоматологічний турбінний з фиброоптикой (ціна, характеристики, робочі параметри наведені в каталозі).

Крім обладнання, інструментів для стоматології у нас в наявності великий вибір засобів для профілактичного і лікувального догляду за зубами і порожниною рота (бальзами, зубні гелі для домашнього та професійного застосування, інші товари). Для отримання детальної інформації щодо асортименту, з питань співпраці можна зв'язатися з нами в месенджері.