Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стаціонарні іригатори

Іригатор Waterpulse V700
  В наявності
  0 1 2 3 4   0 Відгук (-ів) 
  Стаціонарні іригатори

  Ирригатор Waterpulse V700

  Waterpulse
  2 599,00 ₴

  Класична гігієнічна процедура по догляду за зубами з використанням зубної щітки і пасти є обов'язковою, але її ефективність не завжди достатня. Найбільше уваги ми приділяємо видимої частини зубів, а важкодоступні ділянки очищаються менш ретельно. Істотну допомогу в цьому випадку надає іригатор стаціонарний - прилад, який за допомогою струменя води вимиває залишки їжі, видаляє наліт в просторі між зубами, з зубів, ортодонтичних конструкцій, імплантатів, коронок. Апарат здатний впоратися з завданнями, які не під силу звичайній зубній щітці і нитки.

  Стаціонарний іригатор бореться не тільки з бактеріями, неприємним запахом, але і запобігає запалення, зменшує кровоточивість, нормалізує мікрофлору. Регулярне проведення процедур за допомогою іригатора продовжує термін служби ортодонтичних конструкцій, коронок, імплантатів.

  Принцип дії стаціонарного іригатора

  Стаціонарні іригатори призначені для домашнього використання. Харчуються прилади від електричної мережі, являють собою потужні пристрої (в порівнянні з портативними), які комплектуються набором насадок для проведення гігієнічних і оздоровлюючих процедур.

  Принцип дії іригатора заснований на використанні струменя води, подача якої здійснюється під тиском. Це забезпечує видалення залишків їжі та нальоту у важкодоступних місцях. Прилад оснащується регулятором тиску, який дозволяє зробити процедури комфортними для всіх користувачів.

  Стаціонарні моделі іригаторів оснащуються об'ємними резервуарами, з яких рідина подається до насадки. Для промивання ротової порожнини використовується звичайна очищена вода або спеціальні розчини з антисептичним, протизапальним ефектом. Для повсякденного використання підійдуть апарати подають рідину під тиском близько 500 кПа.

  Показання для застосування іригатора

  Прилад застосовується для:

  • очищення зубів, м'яких тканин за допомогою звичайної води або спеціальних складів, що перешкоджає розмноженню патогенної мікрофлори і як наслідок, розвитку карієсу;
  • з метою профілактики порушень в м'яких тканинах (гінгівіту, пародонтиту та ін.) шляхом нормалізації кровообігу;
  • видалення нальоту з язика за допомогою спеціальної насадки, в результаті чого вдається усунути неприємний запах з рота, зробити подих свіжим;
  • догляду за ортодонтичними конструкціями, очищення яких утруднено за допомогою щітки і зубної пасти.
  • Зубний наліт утворюється безперервно, через 1-2 години після прийому їжі. Тому застосування іригатора має, перш за все, профілактичне значення, оскільки він перешкоджає розмноженню бактерій на зубній емалі і яснах. Прилад знадобиться курцям, вагітним жінкам, а також тим, у кого виникають труднощі з прорізуванням «зубів мудрості».

  Види іригаторів

  Стаціонарні іригатори розрізняються технологіями, які використовуються для подачі струменя до насадки. Залежно від цього виділяють такі види приладів:

  • З безперервним струменем. Найпростіша технологія подачі, яка як і раніше використовується в іригатором, але поступається за ефективністю описаним нижче.
  • З пульсуючим струменем. Мікропульсації підвищують ефективність процедури очищення ротової порожнини і забезпечують більш інтенсивний масаж;
  • З аерірованной струменем. Мікропухирці в рідини також підвищують ефективність гігієнічної процедури, видаляючи залишки їжі і наліт на найскладніших ділянках. Такого роду вплив запобігає утворенню зубного каменю і перешкоджає розмноженню бактерій.

  При виборі іригаторів приділіть увагу входять в комплект насадок. Виділяють наступні їх різновиди:

  • базова - підходить для ротової порожнини зі здоровими зубами і м'якими тканинами;
  • для мови (ложка) - видаляє наліт, тим самим усуваючи неприємний запах з рота;
  • щітка - очищає і дбайливо полірує поверхню зубів, ортодонтичних конструкцій, коронок і т.д .;
  • ортодонтична - для догляду за порожниною рота з ортодонтичними конструкціями, імплантатами;
  • пародонтологічний - насадка з силіконовим наконечником використовується для догляду за м'якими тканинами, очищення пародонтальних кишень.

  Де купити іригатор стаціонарний?

  В інтернет-магазині Bauer's Dental Store представлений весь спектр необхідного для оснащення стоматологічної клініки і кабінету обладнання, а також витратних матеріалів. Одним з напрямків, яким ми приділяємо пильну увагу, є кошти і пристрої для гігієни ротової порожнини, в числі яких стаціонарний іригатор. В каталозі сайту ви дізнаєтеся, скільки коштує іригатор, ознайомитеся з його характеристиками, зможете замовити товар. Іригатори можна купити з доставкою в будь-який регіон, в тому числі в Дніпро (Дніпропетровськ), Львів, Одесу, Київ, Харків, Запоріжжя та інших міст України (безкоштовно при сумі замовлення від 500 грн.).

  Товар додано до списку бажань