Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Імплантологія


Імплантологія зубів являє собою складний напрямок в стоматологічній діяльності. Воно передбачає використання високоякісних матеріалів. Bauer's Dental Store надає широкий асортимент продукції для імплантології від кращих світових виробників. Представлені товари гарантують високу результативність і ефективність всіх процедур і маніпуляцій.

Продукція та матеріали для імплантології

Під имплантом мається на увазі вживлення в кістку щелепи гвинтового пристосування, що виступає опорою для носіння коронки. В хірургії і використовується велика кількість витратних матеріалів та інструментів. Стоматологічний інвентар представленої категорії відрізняється тривалим терміном експлуатації, дбайливо впливає на кісткову тканину і дозволяє ефективно виконувати навіть найтонші маніпуляції.

Процедура здійснюється за допомогою набору інструментів для імплантації зубів, в який входять наступні складові:

  • Різні види зубних імплантів.
  • Аксесуари для протезування.
  • Пристосування для установки та імплантації протеза.
  • Протетичний кит.
  • Додаткові кошти і аксесуари.

На нашому сайті представлена ​​продукція для імплантології, вона відрізняється високою якістю і зручністю у використанні. Навчання роботі з пристроями і пристосуваннями займе мінімум часу. Матеріали і інструменти для протезування відрізняються універсальністю і дозволяють виконати будь-яку маніпуляцію.

Якість матеріалів - гарантія здоров'я і краси посмішки на довгі роки

При виробництві штучних коренів застосовуються найсучасніші технології з використанням матеріалів, що не впливають негативно на здоров'я пацієнта і навколишнє середовище. Разом з цим протези відрізняються високою стійкістю до руйнівних зовнішніх впливів.

Всі представлені матеріали для імплантології біосумісні. При імплантації в кістку вони сприяють нормальному протіканню процесів регенерації в області контакту зі штучним протезом.

Крім цього для продукції характерні наступні характеристики:

  • Стійкість до механічних впливів.
  • Гіппоалергенність.
  • Антиканцерогенність.

Використання якісних матеріалів і витратних матеріалів для протезування гарантує ефективне лікування і здорову усмішку на довгі роки.

Товар додано до списку бажань