Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Рентген обладнання стоматологічне

Cтоматологічний комп'ютерний томограф Dentsply Sirona...

2 643 076 ₴
Під замовлення

Cтоматологический компьютерный томограф Dentsply Sirona...

2 150 299 ₴
Під замовлення

Cтоматологический компьютерный томограф Dentsply Sirona...

2 463 884 ₴
Під замовлення

У діагностиці захворювань зубів і ясен важливе місце займає рентген стоматологічний. Незважаючи на те, що сучасна медицина має у своєму розпорядженні різні інноваційниі інструменти діагностики, рентген і раніше є ключовим елементом самостійного або комплексного обстеження, які не мають аналогів, а рентген обладнання для стоматології - одна з ключових позицій в оснащенні стоматологічних клінік і невеликих стоматкабінетів. Вибір рентген апарату планується вже на етапі розробки проекту рентген кабінету в стоматології.

Застосування рентген обладнання в стоматології

Цифрові технології широко застосовуються в медичному обладнанні. Рентген стоматологічний, який сьогодні застосовують в стоматології, також заснований на цифрових технологіях, що робить його більш інформативним і безпечним у порівнянні з традиційним плівковим рентгеном.

Цифровий рентген апарат стоматологічний використовується в хірургічній, терапевтичній, ендодонтичної та інших напрямках стоматології для дослідження стану твердих тканин зубощелепної системи і допомагає лікареві в діагностиці:

 • Прихованих патологічних процесів (карієс, пульпіт, періодонтит, запальний процес в області кореня зуба);
 • Патологічних змін в скронево-нижньощелепних суглобах;
 • Пухлин, новоутворень на верхівці кореня зуба;
 • Запущеного пародонтиту.

За допомогою цифрового рентген знімка фахівець може:

 • Не тільки виявити, але і визначити локалізацію, ступінь поширення інфекції, розмір каріозної порожнини, кількість, будова і довжину кореневих каналів;
 • Отримати уявлення про характер проблеми і масштабах розвитку патологічного процесу;
 • Скласти план лікування;
 • Вибрати найбільш ефективні методи лікування (спосіб протезування, вид ортодонтичних конструкцій).

Використовуючи сучасне стоматологічне рентген обладнання, стоматологія забезпечує повноцінний контроль і прогнозовані результати лікування, зводить до мінімуму ризики лікарських помилок, підвищує якість і ефективність роботи лікарів-стоматологів.

Рентген обладнання для стоматології: види і особливості

Головні критерії класифікації стоматологічних рентген апаратів - це формат стоматології (умови експлуатації) і функціональні можливості обладнання.

І для великої стоматологічної клініки, і для невеликого приватного кабінету стоматолога сьогодні можна замовити рентген установку для стоматології, відповідну потрібних параметрах, вимогам до експлуатації:

 • Стаціонарну;
 • Портативну (пересувну).

Стаціонарна рентген установка для стоматології використовується переважно в клініках (стоматологічних центрах) з великим потоком пацієнтів, де є необхідність в оснащенні діагностичною апаратурою кожного кабінету. Відповідно до обладнанням приміщення, рентген апарат стоматологічний монтують на стіні або на стелі (над стом установкою).

Для невеликої стоматології (на 2-3 крісла) доцільно купити портативний рентген апарат. Його переваги:

 • Економія на оснащенні стоматології - одного пересувного апарату досить для забезпечення роботи декількох стоматологічних кабінетів;
 • Портативний рентген має такий же робочий ресурс і забезпечує аналогічну якість діагностики, як і стаціонарний;
 • За допомогою портативного рентгена можна проводити дослідження в положенні лежачи, сидячи.

За функціоналом діагностичне рентген обладнання буває декількох видів:

 • Візіограф - апарат для виконання прицільного знімка.
 • Ортопантомографія - обладнання для виконання оглядового (кругового) знімка.
 • Стоматологічний комп'ютерний томограф - для виконання 3D діагностики зубощелепної системи.

Візіограф (рентген апарати прицільні стоматологічні) використовують для дослідження твердих тканин зуба. Прицільний знімок дає уявлення про наявність, стан і розмірах прихованих каріозних порожнин, початку запальних процесів в кореневій частині зуба. Сам візіограф має компактний датчик, який позиціонується в порожнині рота пацієнта, не створюючи дискомфорту, передає сигнал на ПК або ноутбук. Відображається на моніторі цифровий знімок можна збільшувати для деталізації досліджуваного ділянки, зберігати необмежений час, переслати електронною поштою.

Панорамний рентген використовують для діагностики зубів на предмет виявлення прихованих порожнин, важко діагностуються каріозних руйнувань на поверхні емалі, в комплексній діагностиці прикусу, на етапі підготовки до протезування, імплантації.

КТ в стоматології використовують для детального дослідження форми і розташування кореневих каналів зуба, оцінки рентгеноконтрастності тканин зуба.

Де купити рентген апарат для стоматології

Кращий постачальник стоматологічного обладнання, де можна купити стоматологічні матеріали, цифрові рентген апарати, обладнання для стерилізації автоклав стоматологічний, спеціальну ергономічні меблі і все, що необхідно для оснащення стоматологічного кабінету - це компанія, яка спеціалізується на стом і мед обладнанні.

Bauer's Dental Store - найбільший в Україні інтернет магазин, який є представником найвідоміших виробників стоматологічного обладнання в світі. Тут ви можете рентген для зубів купити за найвигіднішою ціною. Ми пропонуємо:

 • Сучасні цифрові рентген апарати з мінімальною дозою випромінювання, безпечні для пацієнтів і фахівців, які проводять діагностику;
 • Професійні консультації та допомогу в оснащенні стоматології;
 • Гарантію від виробника (гарантійний термін 1 рік).

Асортимент апаратів цифрової діагностики, ціна стоматологічного рентген обладнання, опис кожної товарної позиції - все це дивіться в каталозі на сайті Bauer's Dental Store.