Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зонди стоматологічні


Зонд стоматологічний - це інструмент, який входить в базовий інструментальний набір стоматолога. Він призначений для проведення діагностики захворювань зубів і ясен при огляді з дентальним дзеркалом.

Стоматологічний зонд складається з двох частин:

 • ручка-тримач;
 • робоча частина.

Зонд зубний: особливості застосування

Стоматологічні зонди мають різну конфігурацію, однак всі вони використовуються стоматологом для ретельного дослідження поверхні зуба і виявлення невидимих ​​для неозброєного погляду каріозних порожнин.

Під час діагностичного огляду стоматолог акуратно досліджує зубну емаль. Якщо на ній є хоч найменший дефект, то в місці пошкодження зонд «спотикається». В ході огляду лікар також досліджує глибину каріозних порожнин і наявність больової реакції у пацієнта. Всі маніпуляції проводяться акуратно, з мінімальним натисканням на інструмент, щоб не травмувати пацієнта і не заподіяти йому біль.

Для кожного пацієнта використовується індивідуальний набір інструментів, які перед цим пройшли стерилізацію.

Види і призначення стоматологічних зондів

Для проведення діагностичного огляду стоматолога можуть знадобиться два типи зондів:

 • гострі (експлорер);
 • пародонтальні.

Без загостреного інструменту не обходиться жоден стоматологічний прийом. З його допомогою лікар досліджує зуби з метою виявлення шлюбу пломби, відкладень в зубах, вогнищ каріозної інфекції, фісурних тріщин і пошкоджень, визначає глибину каріозних порожнин і болючість зубів, ступінь розм'якшення тканин, розташування кореневих каналів.

Експлорери бувають двох типів:

 • зонд стоматологічний вигнутий;
 • багнетоподібний зонд.

Пародонтальні діагностичні інструменти призначені для дослідження свищів, пародонтальних кишень, слинних залоз, визначення ступеня оголення зубного кореня.

Пародонтальні зонди діляться на два типи:

 • пуговчатий зонд стоматологічний - інструмент з кулькою на кінці робочої частини, має поділ з кроком 1 мм для визначення глибини пародонтальних кишень;
 • тупокінцевий зонд.

Де купити зонд стоматологічний

Стоматологія - одна з найбільш перспективних галузей медицини. Вона постійно розвивається і вдосконалюється, а нові технології дозволяють здійснювати справжні чудеса в лікуванні, реставрації зубів, профілактиці і лікуванні захворювань ротової порожнини. Bauer's Dental Store (Дніпро) - найбільший в Україні постачальник обладнання, інструментів, матеріалів для сучасної стоматології. Клініки, які дотримуються високих міжнародних стандартів в наданні стоматологічних послуг, впроваджують інноваційні методики в нашій країні, сьогодні мають унікальну можливість - на 100% забезпечити ефективну роботу своєї стоматології, звернувшись в Bauer's Dental Store.

Ми пропонуємо:

 • економити свій час і гроші, купуючи всі необхідні для стоматології товари в одному місці;
 • вибирати з самого великого асортименту стоматологічної продукції міжнародних лідерів виробництва;
 • замовити товари з пересилкою в будь-який регіон країни (Запоріжжя, Львів, Київ, Одеса, Харків), а в Дніпропетровську також з адресною доставкою;
 • стати нашими постійними клієнтами і забезпечити ефективну організацію роботи клініки.

Вартість товарів, скільки коштує доставка, як стати партнером Bauer's Dental Store - з цих та інших питань Ви можете отримати консультацію у нашого менеджера. Скористайтеся формою зворотного зв'язку на сайті компанії, і ми зв'яжемося з вами найближчим часом.

Товар додано до списку бажань