Фильтр
Категории
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Зуботехнічні матеріали


Зуботехнічні матеріали застосовуються для виготовлення протезів, коронок, ортодонтичних конструкцій, пломб, вкладок. Якісні витратні матеріали для зубних техніків - це один з факторів, що забезпечують повноцінне відновлення функцій зубощелепного апарату.

Витратні зуботехнічні матеріали: види і характеристики

Розглянемо основні матеріали, які використовуються при виготовленні протезів, пломб, ортодонтичних конструкцій:

 • Метали. В даний час в стоматологічних клініках застосовується більш 500 сплавів різних металів. Перевагу віддають благородних металів, наприклад, платині, золоту, що володіє низькою токсичністю, високими характеристиками міцності, стійкістю до дії агресивних чинників.
 • Кераміка. У цю групу матеріалів входить фарфор, склоподібні речовини. Для виготовлення коронок, протезів-мостів, вкладок найчастіше використовують фарфор. Відновлення переднього зубного ряду виконується, як правило, за допомогою склоподібних речовин. У порівнянні з іншими матеріалами, керамічні мають цілу низку переваг. Перш за все, це стосується можливості домогтися максимально точної відповідності кольору натуральної зубної емалі. Керамічні матеріали широко використовуються в CAD / CAM технології.
 • Полімери. Бюджетне рішення для виготовлення знімних і постійних конструкцій, реставрації зубів.
 • Композитні матеріали. Застосовуються для виготовлення пломб, матеріалів для облицювання металевих каркасів протезів. Поряд з керамічними матеріалами широко використовуються для виготовлення вкладок. Останні застосовуються замість звичайних пломб в тих випадках, коли пломбування важко, а використовувати коронку ще рано. Вкладка виготовляється на основі зліпка порожнини зуба, отриманого після ліквідації всіх вогнищ запалення, видалення відмерлих тканин. На відміну від звичайної пломби вона не деформується з часом, служить довше і має високі естетичними характеристиками. Композитні матеріали випускаються у вигляді рідин або паст.

На різних етапах створення протезів застосовуються допоміжні матеріали:

 • для виготовлення відбитків, зліпків м'яких і твердих тканин порожнини рота;
 • для моделювання - використовуються при створенні штампів протезів, коронок, конструкцій;
 • для створення форм - з їх допомогою зуботехніка створює форму, яка буде в подальшому використана для лиття (такі матеріали повинні володіти характеристиками, що дозволяють створювати форми з чіткими контурами, легко видаляти отримані вироби, мати малий час затвердіння).

В кінці 20 століття доктором Міллером були визначені стандарти, яким повинні відповідати зуботехнічний матеріал. З тих пір вони практично не змінилися, але були доповнені і уточнені.

Згідно з цими стандартами, матеріали повинні мати такими властивостями:

 • висока стійкість до впливу хімічних речовин;
 • стійкість до значних механічних навантажень, абразивним факторів;
 • відповідність зовнішнього вигляду зубів пацієнта;
 • здатність зберігати форму, обсяг;
 • біологічна сумісність;
 • низька теплопровідність;
 • рентгеноконтрастність.

Де купити зуботехнічні матеріали?

Від робочих і кінцевих характеристик зуботехнічних матеріалів залежать результати роботи стоматолога, безпеку і комфорт пацієнтів. Саме тому їх вибір настільки ж важливий, як і технічне оснащення клініки. В інтернет-магазині Bauer's Dental Store приділяють пильну увагу даній категорії товарів, тому в каталозі сайту ви завжди знайдете великий перелік зуботехнічних матеріалів.

Купити матеріали для зуботехнічної лабораторії в роздріб і оптом можна попередньо ознайомившись з їх характеристиками в каталозі сайту. Тут можна дізнатися, скільки коштує матеріал, замовити його доставку в будь-який регіон України, включаючи Львів, Київ, Харків, Запоріжжя, Одесу, Дніпро.

Товар додано до списку бажань