Демонстраційні матеріали


Демонстраційні матеріали

 

При навчанні майбутніх лікарів стоматологів використовуються різні демонстраційні моделі зубів . Вони допомагають наочно розглянути захворювання і дефекти в ротовій порожнині. У нашому інтернет магазині ви можете замовити стоматологічні фантоми щелеп з доставкою по всій країні або самовивозом в м. Дніпрі. Застосування навчальних моделей значно збільшує ефективність навчання завдяки наочності і можливості на практиці застосовувати і відточувати навички.

 

Демонстраційні матеріали в стоматології - це спеціальні моделі зубного ряду. Вони можуть бути з великою кількістю різних дефектів і всілякими захворюваннями. Використовуючи фантоми щелеп можна пояснити не тільки студенту, а й пацієнтові конкретний випадок. Лікар має легко продемонструвати потрібний дефект і змоделювати план лікування.

 

На сьогоднішній день існує величезна кількість демонстраційних моделей зубів для різних галузей стоматології. До них відносяться моделі:

 

  • - з імплантами;

  • - з патологіями прикусу;

  • - для ортопедії і терапії.

 

Демонстраційні матеріали в стоматології допомагають пояснити пацієнтові особливості того чи іншого захворювання, а також розповісти план лікування. Як показує практика, пацієнти після прийому не засвоюють більше половини інформації, а використання спеціальних наочних елементів дозволяє істотно заощадити час на консультацію. Моделі виготовлені відомою Швейцарською компанією, їх вартість швидко окупається, тому що пацієнти при первинному огляді будуть правильно інформовані про план майбутнього лікування.

 

Замовити демонстраційний матеріал можна через кнопку «купити». Оформляйте заявку, а ми швидко її опрацюємо і вам доставимо.

Товар додано до списку бажань