Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Апарати для анестезії


Пріоритет в сучасній стоматології поставлений на комфорт пацієнта. Терапія, анестізіологія, будь-які функціональні операції повинні доставляти мінімум неприємних відчуттів. Даному посилу в повній мірі відповідає обладнання для анестезії, яке ми зібрали в цьому розділі, щоб вам було простіше підібрати товар за категоріями.

На придбання складного і високоточного обладнання, що вимагає тривалої перевірки, поширюються особливі гарантії. Наприклад, ви купили мікроскоп стоматологічний або скажімо апарат для наркозу для власної клініки. Ми гарантуємо безкоштовну інформаційну підтримку протягом перших кількох місяців, плюс, вирішуємо будь-які технічні проблеми також безоплатно, або за мінімальним тарифом.

Організм конкретного пацієнта по-різному реагує на введений препарат. Незважаючи на те, що сучасні склади мають високий показник ефективності та толерантного впливу на здоров'я, лікар зобов'язаний встановити відсутність алергії на компоненти наркозу.

Який апарат для анестезії в стоматології вважається самим затребуваним? Тут, ми навряд чи «відкриємо Америку», якщо скажемо, що це STA від американського виробника Milestone Scientific. Точний, функціональний, оптимально вписується в концепцію так званої комп'ютерної анестезії - напрямки, в якому після введених оператором значень, рутинні процеси покладаються на штучний інтелект.

З чого складається і як функціонує актуальне анестезіологічне обладнання?

З технічної точки зору, анестезіологічне обладнання це мікропроцесор і стерильна одноразова трубка. За тиск, кількість складу, інтенсивність подачі відповідає мікропроцесор. Саме він забезпечує високий рівень повторюваності, і в той же момент виступає індивідуальним «анестезіологом» для кожного пацієнта.

Як і будь-який медобладнання, апарат для безболісної анестезії STA System купити який пропонується тут, коштує чималих грошей. Тому, якщо розраховуєте на знижку, додайте в корзину відразу кілька товарів. Наприклад, це можуть бути медичні ліжка з електроприводом, портативні столики, наконечники та інші супутні товари.

Як вже було зазначено на початку огляду, анестезія в стоматології грає чільну роль, так як саме її якість залишає найяскравіше враження після відвідування клініки. Ось чому в апаратах STA застосовуються наконечники з найтоншої голкою. Мінімальна інвазивність в купі з відсутністю страху забезпечують той самий позитивний психологічний ефект. Налаштування блоку мікропроцесора дозволяють підбирати свій режим знеболювання для окремої ділянки порожнини рота.

Введення анестетика

Слід зазначити, що знеболення в стоматології проходить практично непомітно для пацієнта. Лікар вибирає програму, торкається наконечником до місця ін'єкції. Пристрій визначає щільність тканин ясен, починаючи потроху вводити анестетик. Голка просувається вперед повільно, при цьому тиск і кількість введеного препарату постійно змінюється. Це дозволяє препарату рухатися до місця по оптимальному шляху, не створюючи зайвого тиску, і не викликаючи больових відчуттів.

Можна сказати, що апаратура для наркозу забезпечує безпрецедентну точність процедури, в той час як фахівець постійно контролює хід анестезії. Такий симбіоз позбавляє від болю і дарує відчуття душевного спокою пацієнту, який знає, що всі маніпуляції знаходяться під контролем лікаря.

Хочете знати більше про те, як працює наркозно апаратура, що потрібно взяти до комплекту для зручності використання? Зателефонуйте або напишіть менеджеру Bauer's dental store.