Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Стоматологічні цементи


Матеріал для фіксації вінірів, коронок, брекетів, штифтів забезпечує надійне з'єднання незнімних конструкцій з твердими тканинами, зберігає свій хімічний склад у присутності агресивних чинників, не робить негативного впливу на слизові оболонки порожнини рота. Цементи для фіксації мають високу крайової герметичністю і антибактеріальними властивостями, створюють бар'єр на шляху проникнення бактерій в зубні тканини.

У стоматологічній практиці використовують матеріали для тимчасової фіксації коронок, вінірів, брекетів, шифт, а також цементи для тривалого кріплення будь-яких ортопедичних конструкцій, які зберігають свої властивості протягом багатьох років. Матеріали для тимчасової фіксації застосовують в тих випадках, коли постійна установка ортодонтичних конструкцій тимчасово протипоказана. Наприклад, при установці коронки на зуб, який може періодично турбувати або при лікуванні порушень прикусу - в цьому випадку потрібно регулювання висоти коронки.

Вибір матеріалів для фіксації ортодонтичних конструкцій

Матеріали цієї категорії виробів діляться на тимчасові і постійні цементи.

Основні вимоги до тимчасових фіксуючим матеріалами:

  • достатній час для маніпуляцій до полімеризації матеріалу;
  • висока адгезія до зубних тканин;
  • біологічна сумісність - матеріал не повинен дратувати пародонт і зубні тканини;
  • надійна фіксація ортодонтичних конструкцій і просте видалення матеріалу з поверхні зуба.

До матеріалів для постійної фіксації пред'являються дещо інші вимоги:

  • мінімальна усадка;
  • висока пластичність;
  • інертність по відношенню до твердих і м'яких тканин;
  • легке видалення залишків матеріалу після полімеризації.

Цементи для постійної фіксації не повинні впливати на оптичні властивості ортодонтичних конструкцій. При роботі з металокерамікою багато лікарів віддають перевагу стеклоіономерних цементам, які випускаються у вигляді порошку і рідини. Працювати з ними дуже просто, а їх характеристики гарантують тривалу і надійну фіксацію конструкцій.

Не менш ефективні в цьому випадку самоадгезівние системи, в яких передбачено протруювання, що забезпечує надійне з'єднання зубних тканин і цементу. Оскільки полімеризаційного процес під металевою коронкою важко контролюємо, оптимальним вибором в цій ситуації є матеріали з подвійним отверждением.

Матеріали для фіксації вінірів і брекетів повинні мати ті ж характеристики, що й цементи для протезів. Але для перших додатковою вимогою також є різноманіття кольорів і стабільність, що надає більш широкі можливості при реставраціях фронтальної групи зубів. Що стосується брекетів, то фіксують матеріали для них повинні володіти механічною стабільністю. Особливою популярністю користуються цементи, що виділяють іони фтору.

Матеріал для фіксації скловолоконних штифтів і її методологія за великим рахунком схожі з методами і матеріалами, які застосовуються при фіксації інших елементів. Проте, у випадку зі штифтами, потрібно більш ретельна підготовка (наприклад, в дентальної області створюється додаткова адгезивная поверхню) і більшу кількість бондинг-агентів.

Адгезійні властивості скловолоконних штифтів досить низькі, тому для їх фіксації використовуються системи подвійного затвердіння - композитні цементи. Вони мають високу хімічну активність після нанесення і встановлюють надійний контакт з дентином і матеріалами для пломбування.

Де купити матеріал для фіксації брекетів, вінірів, коронок, штифтів?

Комфорт при експлуатації брекетів, вінірів, коронок і інших елементів залежить не тільки від якості конструкцій, але і від надійності їх кріплення. Для цього використовуються спеціальні цементи і композити, широко представлені в інтернет-магазині Bauer's Dental Store.

В каталозі сайту представлено детальний опис продукції, можна дізнатися, скільки коштує матеріал, замовити їх з доставкою в будь-який регіон України, включаючи такі міста як Львів, Запоріжжя, Одеса, Київ, Харків, Дніпро.

Товар додано до списку бажань