Дитячі флоси з тримачем


Серед всіх засобів для гігієни порожнини рота, флоси займають особливе місце, причому як в категорії для дорослих, так і в розділі товарів для дітей. Тут зібрані дитячі флоси з тримачем, основне завдання яких спрямована на видалення залишків їжі, що застрягла між зубами.

Потрібно розуміти, що у флосса і зубної пасти, еліксиру для рота, різне призначення. Фруктовий аромат, що маскує зміцнюють і дезінфікуючі властивості пасти, не здатний проникати між зубами. Для цього і необхідна нитка, вичищати важкодоступні місця.

Зверніть увагу, дитячі флоси для чищення зубів купити які пропонуємо ми, схвалені міжнародними стоматологічними інститутами. Ці предмети гігієни отримали споживче схвалення в США і Європі, і ось тепер, доступні для придбання в Україні.

З чого складається і як працює зубна нитка з тримачем?

Допоміжний засіб гігієни, або простіше кажучи, зубна нитка, поставляється в мотках з ручкою-тримачем, або без такої. У свою чергу тримач має головку, куди кріпиться флос. Процес закріплення не вимагає від дитини складних навичок.

  1. Відриваєте трохи нитки (приблизно 5-7 см)
  2. Вставляєте в головку. Фіксація відбувається миттєво
  3. Здійснюєте чистку, позбавляючись від використаної нитки.

Чи можна спростити процес? Так звичайно! Придивіться до серії Fun Flosser від американського бренду DenTek. Компанія буквально перепредумала флоси з тримачем для дітей, спростивши в них сам принцип заміни нитки. Є ручка зі змінною голівкою. У комплекті 25 головок (насадок) з уже вставленими в них нитками. Сама компанія називає таку конструкцію доброзичливою і вкрай зручною для привчання найменших до гігієни порожнини рота.

Головний елемент «клінінгу» - нитка, виготовляється зі штучного або натурального вощеного шовку, завдяки чому легко прослизає навіть у невеликі простору щільно розташованих зубів і під ясна, не травмуючи їх.

«Щітки» просякнуті сумішшю з обеззараживающего, що зміцнює компонента і фруктового ароматизаторів. Це допомагає малюкам швидше звикнути до нової процедури.

Окремо варто відзначити, що ціни на дитячі флоси з тримачем в нашому інтернет-магазині мають мінімальну націнку. Ми хочемо, щоб всі діти України були здорові і повні сил!

Товар додано до списку бажань