Розчин для швидкої дезінфекції поверхонь FD322, 2,5л
  das00000007

  Раствор для быстрой дезинфекции поверхностей FD322, 2.5 л

  Під замовлення
  3 009 ₴

   

  Розчин для швидкої дезінфекції поверхонь FD322, 2,5л застосовують для дезінфекції поверхні зі шкіри, вінілу та інших дорогих матеріалів, а також у лабораторіях та клініках для очищення медичних продуктів.

  Німецька компанія DURR створила продукт, який не містить альдегідів. Розчин FD322 входить до реєстру DGHM. Спеціально розроблена формула розрахована на швидкодіючу дезінфекцію – протягом 15 секунд.

  Розчин для швидкої дезінфекції поверхонь FD322, 2,5л надає широкий спектр дії на вірусні, бактеріальні, грибкові мікроорганізми. Препарат застосовують при профілактиці туберкульозу, гепатиту, герпесу. Цей препарат має низку переваг, які дозволяють назвати його найкращим дезінфекційним засобом.

  Головними перевагами розчину для швидкої дезінфекції поверхонь FD322 є:

  • термін та тривалість дії;

  • після нанесення швидке висихання, відсутність слідів та розлучень;

  • визнаний у Німеччині та Європі засіб, що має відмітні знаки якості та внесений до списків активних речовин, що застосовуються у мікробіології та для гігієнічних цілей.

  Для дезінфекції поверхонь застосовують один із методів: протирання або розпилення. Інтернет-магазин Bauer's Medical Store має широкий асортимент товарів для дезінфекції поверхні та виробів. На нашому сайті можна не тільки замовити товар, який сподобався, але й отримати детальну консультацію менеджерів відділу продажу.

  Купити розчин для швидкої дезінфекції поверхонь FD322 можна у торговому центрі у Дніпрі, а можна оформити замовлення та отримати у зручному для вас поштовому відділенні у будь-якому місті України. Особливість нашого інтернет-магазину – це швидкість відправлення та якість обслуговування, якість продукції та лише перевірені виробники.

  Виробник
  DÜRR

  6 інших товарів в цій категорії: