Фильтр
Ціна
Производители
ещё... свернуть
Фильтр

Панорамні рентген апарати


Панорамний рентген-апарат застосовують в стоматології для отримання цілісної картини при дослідженні зубощелепної системи. На знімку, зробленому з застосуванням панорамного рентгену, відображені всі зуби зубного ряду, обидві щелепи, щелепно-лицьові суглоби. В цьому і полягає основна відмінність рентгена панорамного від звичайного.

Рентген панорамний стоматологічний: види і переваги

Існують два типи панорамних апаратів для проведення рентгенографії:

 • плівкові;
 • цифрові.

Вони відрізняються в ціні, способі отримання готового зображення, навіть у вимогах СанПин до їх застосування. Незважаючи на те, що плівковий апарат спочатку коштує дешевше, стоматологія несе додаткові витрати на обладнання фотолабораторії, де будуть проявляти знімки, а покупка плівки стане постійною статтею витрат клініки.

Цифрове обладнання набагато простіше в обслуговуванні, не вимагає додаткових вкладень. Для роботи з ним досить мати комп'ютер або ноутбук.

Крім того, ортопантомограф цифровий має ще ряд переваг:

 • мінімальна доза опромінення (в порівнянні з плівковими у цифрових пантографів рівень опромінення нижче в 2-3 рази);
 • швидкий результат - лікаря не потрібно чекати, поки проявиться плівка, результати обстеження відразу відображаються на моніторі комп'ютера;
 • можливість проведення дослідження при будь-якому позиціонуванні пацієнта - це запорука комфорту пацієнтів клініки, а також можливість безперешкодно робити знімки дітям, людям з інвалідністю (в інвалідному візку);
 • можливість оснащення обладнання функцією 3D, що автоматично створює додаткові можливості в ортодонтичному лікуванні;
 • висока якість і точність зображень;
 • сучасне ПО, наявність декількох програм діагностики.

Простота управління і обслуговування, висока швидкість і точність діагностики сприяли зростанню попиту на цифрові апарати для 2D панорамного знімка зубів.

Як вибрати цифровий ортопантомограф?

Є кілька параметрів, які впливають на якість діагностики та швидкість отримання знімків.

Ці параметри потрібно враховувати при покупці панорамного рентген-апарату:

 1. Якість зображення. Незважаючи на приналежність до одного типу діагностичного обладнання, знімки у Ортопантомографія різних виробників будуть відрізнятися за якістю. Тому фахівці рекомендують перед придбанням (якщо ви вибираєте з декількох різних моделей) зробити тестові знімки і порівняти їх.
 2. Час витримки (швидкість роботи обладнання). Від того, як швидко буде готовий знімок, залежить швидкість і продуктивність роботи стоматолога.
 3. Кількість корисних програм. Корисних - значить, що відповідають специфіці надаються в клініці послуг. Одні з найбільш затребуваних програм панорамного дослідження - опція дитячої діагностики, знімок окремо кожної щелепи, знімок гайморових пазух, можливість збільшення зображення і ін.
 4. Наявність ДУ.

Де купити апарат для панорамного знімка зубів в Україні?

Bauer's Dental Store - спеціалізований інтернет-магазин, де є все для забезпечення роботи сучасної стоматології. Ми пропонуємо своїм покупцям обладнання нового покоління від кращого виробника в сучасній стоматології Dentsply Sirona. У Bauer's Dental Store в м Дніпрі (Дніпропетровську) ви можете будь-діагностичне, стоматологічне обладнання, в тому числі і ортопантомограф, купити за найвигіднішою ціною на найвигідніших умовах, так як ми не просто продаємо товар. Ми пропонуємо вам інноваційне обладнання від виробника з гарантією, сервісне обслуговування та інформаційну підтримку. Замовити ортопантомограф з функцією 3D можна на сайті магазину або по телефону. Доставка в міста України (Харків, Запоріжжя, Київ, Львів, Одесу та ін.) безкоштовна.

Поширені запитання

✅Які панорамні рентгени найпопулярніші?

✅Які бренди панорамних рентгенів найпопулярніші?

Самі популярний бренд нашого магазину - Dentsply Sirona.

✅На що звертати увагу при виборі ортопантомографа?

Якість зображення, час затримки, кількість необхідних програм, присутність ДУ.

✅Яка ціна на рентгени панорамні?

Ціни починаються від 469 100 грн.

Товар додано до списку бажань